Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 337   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2370 (10) 13
2. Sládeček Jakub 1974 Senešnice2335 (70) 19
3. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2323 (100) 22
4. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice2311 (60) 18
5. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram2092 (40) 16
6. Mejzr Dušan 1974 Veverky2041 (40) 16
7. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1957 (100) 22
8. Hřídel Radek 1974 Příbram1880 (50) 17
9. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1697 (0) 10
10. Šolc Jan 1974 Šolc team1520 (0) 11
11. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club1329 (0) 11
12. Hošek Stanislav 1974 Buková1149 (0) 8
13. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1024 (0) 6
14. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram1010 (0) 7
15. Kašák Lubuš 1968 Višňová985 (0) 6
16. Minařík Petr 1976 Rokycany975 (0) 5
17. Rataj Pavel 1969 Rokycany951 (0) 6
18. Haken Tomáš 1977 JINCE835 (0) 7
19. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky785 (0) 4
20. Voříšek Jan 1973 Vorvani777 (0) 6
21. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun738 (0) 4
22. Mařík Miroslav 1972 není737 (0) 7
23. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš736 (0) 5
24. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram723 (0) 6
25. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez670 (0) 5
26. Novák Aleš 1976 Internet Příbram644 (0) 5
27. Bauer Martin 1977 SK Ďolín636 (0) 5
28. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr598 (0) 5
29. Prenosil Stanislav 1972 Březnice594 (0) 5
30. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň590 (0) 3
31. Rendl Josef 1976 tj packa praha580 (0) 3
32. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B571 (0) 3
33. Chrastina Jaroslav 1973 ---565 (0) 4
34. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon560 (0) 4
35. Čekan Václav 1969 Vyběhej se543 (0) 4
36. Moulis Petr 1971 Hořovice528 (0) 3
37. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun521 (0) 4
38. Fořt Jiří 1970 1970.0520 (0) 5
39. Čermák Martin 1976 Stěžov507 (0) 4
40. Veselý Michal 1975 CK Záluží504 (0) 5
41. Bábíček Matěj 1974 Příbram503 (0) 4
42. Homolka Petr 1974 Hořovice484 (0) 3
43. Brožík Valdemar 1976 ---461 (0) 3
44. Hrubec Martin 1973 Březnice446 (0) 5
45. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno444 (0) 3
46. Kindl Marek 1969 Loko Beroun437 (0) 3
47. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice430 (0) 3
48. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram425 (0) 3
49. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram424 (0) 3
50. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice417 (0) 3
51. Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko414 (0) 3
52. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
53. Dočkálek Libor 1973 Dobříš390 (0) 2
54. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team390 (0) 2
55. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec390 (0) 2
56. Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České380 (0) 2
57. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť375 (0) 2
58. Čada Radim 1976 Podkoží375 (0) 2
59. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram366 (0) 3
60. Scheu Harald 1969 LMB365 (0) 2
61. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery356 (0) 2
62. Matyáš Radek 1977 Háje352 (0) 3
63. Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí348 (0) 3
64. Folber Vladimír 1977 --340 (0) 2
65. Vlk Pavel 1969 332 (0) 3
66. Chochola Petr 1977 Florbal NS328 (0) 2
67. Vondráček Gustav 1972 320 (0) 2
68. Bubeník Martin 1969 Boxing Restart312 (0) 2
69. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily310 (0) 2
70. Holeček Michal 1974 Karlštejn308 (0) 2
71. Pichlík Roman 1977 Cerhovice308 (0) 2
72. Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta307 (0) 3
73. Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha301 (0) 2
74. Martinek Jiří 1970 Ženci296 (0) 2
75. Kučera Václav 1976 Sparta Věšín294 (0) 3
76. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost293 (0) 2
77. Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš292 (0) 2
78. Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky290 (0) 2
79. Dvořák Pavel 1977 Beroun288 (0) 2
80. Duník Štěpán 1975 Příbram287 (0) 2
81. Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer283 (0) 2
82. Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic283 (0) 3
83. Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99280 (0) 2
84. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice279 (0) 2
85. Matoušek Václav 1977 275 (0) 2
86. Kareš Martin 1973 Vižina273 (0) 2
87. Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská268 (0) 3
88. Kůstka Josef 1973 SKP ŠPS Domažlice266 (0) 2
89. Šebek Dušan 1972 SK Neumětely265 (0) 2
90. Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd256 (0) 2
91. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky256 (0) 2
92. Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo253 (0) 2
93. Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK250 (0) 3
94. Pech Luboš 1974 248 (0) 2
95. Morav Pavel 1972 247 (0) 2
96. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory244 (0) 2
97. Jindřich Josef 1973 Zlej sen239 (0) 2
98. Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram238 (0) 2
99. Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B235 (0) 2
100. Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb228 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 337   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: