Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 134   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2450 (70) 19
2. Turek Jiří 1962 Chaloupky2291 (80) 20
3. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb2267 (20) 14
4. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky2110 (70) 19
5. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2000 (0) 10
6. Butzke Petr 1959 Kotva Braník1755 (0) 11
7. Šnobl Jiří 1959 Příbram1728 (0) 10
8. Raboch Ivan 1966 Žebrák1380 (0) 7
9. Vitásek Josef 1958 Buková1130 (0) 6
10. Šiman Eduard 1965 Praha 101058 (0) 6
11. Fencl Radek 1965 SK Vlaška879 (0) 5
12. Váňa Miloslav 1963 Bohutín867 (0) 5
13. Svátek Lubomír 1958 Praha783 (0) 5
14. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov719 (0) 4
15. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice717 (0) 5
16. Šourek Václav 1966 Strýčkovy636 (0) 4
17. Gregořica Miroslav 1967 Příbram620 (0) 4
18. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice543 (0) 3
19. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany529 (0) 3
20. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO509 (0) 3
21. Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava464 (0) 3
22. Petrilák Miroslav 1966 Příbram437 (0) 3
23. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun429 (0) 3
24. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO429 (0) 3
25. Volný Petr 1959 Relax Medvědice419 (0) 3
26. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka396 (0) 3
27. Beshir Ervin 1967 SK Zdice385 (0) 2
28. Živný Michal 1963 Stromovka385 (0) 2
29. Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň380 (0) 2
30. Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján375 (0) 2
31. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram371 (0) 2
32. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod371 (0) 2
33. Vlček Bohumil 1960 Praha 13370 (0) 2
34. Flaks Jan 1966 AC Nýřany365 (0) 2
35. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec357 (0) 2
36. Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany356 (0) 2
37. Sladký Jiří 1967 KPO340 (0) 2
38. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku332 (0) 2
39. Kreuzer Milan 1963 Milevsko324 (0) 2
40. Schovánek Milan 1962 Krčský les B316 (0) 2
41. Häusler Václav 1963 309 (0) 2
42. Příbrský Dušan 1965 KPO281 (0) 2
43. Koloc Pavel 1965 AC Total Zero248 (0) 2
44. Kucko Miroslav 1958 Liberec200 (0) 1
45. Buřil František 1966 Vidochov200 (0) 1
46. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
47. Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava195 (0) 1
48. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým195 (0) 1
49. Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě195 (0) 1
50. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice190 (0) 1
51. Černý Michal 1964 MAGMA Liberec190 (0) 1
52. Smělý Jaroslav 1962 Beroun190 (0) 1
53. Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha185 (0) 1
54. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří185 (0) 1
55. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein185 (0) 1
56. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice185 (0) 1
57. Velehradský Petr 1959 Nučice185 (0) 1
58. Pech Roman 1962 Ski Šumava185 (0) 1
59. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1185 (0) 1
60. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec180 (0) 1
61. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS180 (0) 1
62. Blaha Martin 1962 Praha 8180 (0) 1
63. Šedivý Michal 1965 Podluhy180 (0) 1
64. Pospíšil Antonín 1960 TJ Tlučná180 (0) 1
65. Fanta Ladislav 1966 Maraton klub Kladno180 (0) 1
66. Pucholt Jiří 1959 T.J. Sokol Unhošť180 (0) 1
67. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun176 (0) 1
68. Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun176 (0) 1
69. Bareš Michal 1959 Blast Team176 (0) 1
70. Franěk Vlastimil 1960 Vysol176 (0) 1
71. Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna176 (0) 1
72. Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice172 (0) 1
73. Kříž Daniel 1967 Příbram172 (0) 1
74. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team172 (0) 1
75. Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák172 (0) 1
76. Kortan František 1961 172 (0) 1
77. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com172 (0) 1
78. Švanda Petr 1967 IThinkBeer168 (0) 1
79. Ulma Tomáš 1964 CZ168 (0) 1
80. Nečas Arnošt 1963 168 (0) 1
81. Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda164 (0) 1
82. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice164 (0) 1
83. Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha164 (0) 1
84. Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK164 (0) 1
85. Novák Václav 1963 Sokol Milevsko164 (0) 1
86. Josl Lubomir 1962 Praha164 (0) 1
87. Havrlík Miloslav 1965 164 (0) 1
88. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák160 (0) 1
89. Vizina Petr 1967 SK Babice160 (0) 1
90. Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň160 (0) 1
91. Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team160 (0) 1
92. Wiesner Konstantin 1966 CZ - Runningklap160 (0) 1
93. Hlaváč Miroslav 1965 160 (0) 1
94. Beránek Josef 1958 MK Kladno160 (0) 1
95. Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8160 (0) 1
96. Protivanský Michal 1964 Pražské lamy156 (0) 1
97. Písek Tomáš 1959 Ciguloo Olomouc156 (0) 1
98. Vladika Honza 1958 kola vladika156 (0) 1
99. Emmerling Peter 1959 TRI Team Geisenfeld156 (0) 1
100. Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4156 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 134   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: