Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-57 z celkem 57   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha2420 (40) 16
2. Cikán Jaroslav 1955 Příbram2271 (20) 14
3. Ungr Antonín 1952 Kozojedy2252 (0) 12
4. Molčan Petr 1957 Příbram2238 (10) 13
5. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha1954 (0) 11
6. Brabec Miloslav 1956 Rokycany1755 (0) 9
7. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky1226 (0) 7
8. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice815 (0) 5
9. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice713 (0) 4
10. Minchev Ivan 1957 Just595 (0) 3
11. Lípa Václav 1952 Černošice580 (0) 3
12. Havlín Antonín 1955 Praha 5546 (0) 3
13. Doležal Jaromír 1957 SABZO544 (0) 3
14. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov529 (0) 3
15. Kuncl Franta 1950 Příbram500 (0) 3
16. Scheinherr Jiří 1951 Blatná480 (0) 3
17. Marek Václav 1956 Sherpa385 (0) 2
18. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team371 (0) 2
19. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice368 (0) 2
20. Rock Jan 1954 Sokol Unhošť357 (0) 2
21. Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana353 (0) 2
22. Filip Karel 1955 MK Kladno342 (0) 2
23. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno320 (0) 2
24. Paďour František 1957 Dobříš200 (0) 1
25. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
26. Fryč Miloslav 1955 CZ200 (0) 1
27. Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4200 (0) 1
28. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany195 (0) 1
29. Sadílek Václav 1950 Albrechtice195 (0) 1
30. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE195 (0) 1
31. Frič Pavel 1955 Checomacoco195 (0) 1
32. Kubal Vlastimil 1950 Stod195 (0) 1
33. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal195 (0) 1
34. Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky190 (0) 1
35. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe190 (0) 1
36. Holý Bohuslav 1954 žížnivá čára/česká bříza190 (0) 1
37. Krupička Miroslav 1953 Jiskra Ústí n./Orlic190 (0) 1
38. Mach František 1950 Ski club Jablonec190 (0) 1
39. Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice185 (0) 1
40. Pirk Jan 1948 Lékařský Triklub Praha185 (0) 1
41. Folber Vladimír 1951 PSK Olymp180 (0) 1
42. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť180 (0) 1
43. Pechek František 1953 Maratonstav Úpice180 (0) 1
44. Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha180 (0) 1
45. Zelený Kamil 1955 Herbalife176 (0) 1
46. Doucha František 1952 AVC Praha172 (0) 1
47. Javůrek Jiří 1948 Maratonstav172 (0) 1
48. Vimer Jan 1955 Kladno168 (0) 1
49. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno168 (0) 1
50. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři168 (0) 1
51. Šorna Josef 1953 MK ventil164 (0) 1
52. Cipl František 1951 Bonbon160 (0) 1
53. Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město156 (0) 1
54. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál156 (0) 1
55. Hovorka Bohuslav 1952 AC Ústí nad Labem152 (0) 1
56. Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav148 (0) 1
57. Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány137 (0) 1

Záznamů: 1-57 z celkem 57   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: