Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.9.2014 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:13 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 200 1. 200
2. 00:42:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:43:43 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 190 3. 190
4. 00:44:01 Rektor Antonín 1975 Modřany 185 4. 185
5. 00:44:21 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 180 5. 180
6. 00:44:33 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:44:53 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 172 6. 176
8. 00:45:21 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 2. 195
9. 00:45:27 Schoř Jakub 1983 TJ Slavoj BANES Pacov 164 7. 172
10. 00:45:29 Budil Roman 1969 Atletika Písek 160 3. 190
11. 00:46:46 Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha 156 1. 200
12. 00:46:58 Ďuk Jan 1981 HISPORT 152 8. 168
13. 00:47:50 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 148 4. 185
14. 00:48:04 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 144 9. 164
15. 00:48:13 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 5. 180
16. 00:48:31 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 137 1. 200
17. 00:48:33 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 134 10. 160
18. 00:48:53 Schovánek Petr 1965 Krčský les 131 6. 176
19. 00:49:48 Kudelňák Miroslav 0000 ZBRDI 128 11. 156
20. 00:49:59 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 125 12. 152
21. 00:50:29 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 122 7. 172
22. 00:51:43 Soukup Petr 1976 Příbram 119 13. 148
23. 00:52:03 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 116 8. 168
24. 00:52:29 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 113 2. 195
25. 00:52:39 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 110 3. 190
26. 00:52:47 Krch Michal 1979 Switch 108 14. 144
27. 00:52:49 Šnobl Jiří 1959 Příbram 106 4. 185
28. 00:52:53 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 104 9. 164
29. 00:52:56 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 102 15. 140
30. 00:53:05 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 100 16. 137
31. 00:53:09 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 98 10. 160
32. 00:53:44 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 96 17. 134
34. 00:54:17 Burian Michal 1994 Vyběhej se 92 18. 131
35. 00:54:31 Belej Marek 1990 Příbram 90 19. 128
36. 00:54:36 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 88 11. 156
37. 00:54:53 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 20. 125
38. 00:55:16 Kromka Dušan 1989 84 21. 122
39. 00:55:17 Havel Miroslav 1986 Triohavel s.r.o. 82 22. 119
40. 00:55:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 80 5. 180
41. 00:55:47 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 78 12. 152
42. 00:56:23 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 76 23. 116
43. 00:56:39 Čapek Josef 1991 Příbram 74 24. 113
44. 00:56:44 Kostiha Michal 1984 KC Příbram 72 25. 110
45. 00:56:58 Smetana Karel 1951 VHS Benešov u Prahy 70 3. 190
46. 00:57:28 Smítal Jan 1985 Drahlín 68 26. 108
47. 00:57:39 Abrahám Ondřej 1990 Beroun 66 26. 106
48. 00:57:45 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 64 14. 148
49. 00:57:53 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 62 14. 144
50. 00:58:04 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 60 15. 140
51. 00:58:30 Jarolímek Zbyněk 1981 Equipo de Triatlón el Toro Loc 58 27. 104
52. 00:58:35 Placatka Stanislav 1969 Příbram 56 16. 137
53. 00:58:36 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 54 17. 134
54. 00:58:50 Plíva Petr 1979 Kukačky 52 28. 102
55. 00:58:58 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 50 29. 100
56. 00:59:01 Pavlica Martin 1972 48 18. 131
57. 00:59:27 Fiřt Petr 1957 KC Příbram 46 6. 176
58. 00:59:37 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 44 4. 185
59. 00:59:39 Drahý Martin 1979 Příbram 42 30. 98
60. 00:59:44 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 40 5. 180
61. 01:00:01 Fousek Vlastimil 1978 PBC 39 31. 96
62. 01:00:22 Malát Milan 1978 Hluboš 38 32. 94
63. 01:00:56 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 37 6. 176
64. 01:01:10 Otakar Kučera 1945 Přeštice 36 7. 172
65. 01:01:29 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 35 33. 92
66. 01:02:33 Smíšek Michal 1978 34 34. 90
67. 01:02:35 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 33 8. 168
68. 01:02:49 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 32 35. 88
69. 01:03:28 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 31 19. 128
70. 01:03:45 Štolcbart Jan 1969 Sky Centrum Příbram 30 20. 125
71. 01:03:50 Veverka Vladimír 1986 Příbram 29 36. 86
72. 01:04:12 Pruner Zdeněk 1983 Praha 28 37. 84
73. 01:04:28 Kupeček Pavel 1971 Příbram 27 21. 122
74. 01:04:34 Holík Vlastimír 1943 Liga 100 26 1. 200
75. 01:04:43 Vimer Jan 1955 Kladno 25 7. 172
76. 01:05:00 Blaha Martin 1962 Praha 8 24 8. 168
77. 01:05:28 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 23 22. 119
78. 01:06:06 Tvrz Michal 1982 22 38. 82
79. 01:07:38 Houžvička Miloš 1978 Příbram 21 39. 80
80. 01:07:45 Pech Jindřich 1980 Žleby 20 40. 78
81. 01:08:25 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 19 9. 164
82. 01:08:56 Bednář Miloš 1952 Vegetarian Club 18 10. 160
83. 01:08:59 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 17 11. 156
84. 01:12:12 Jarolímek Miroslav 1979 AO Kovohutě Příbram 16 41. 76
85. 01:12:45 Hošťálek Jan 1976 SK Osov 15 42. 74
86. 01:12:50 Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město 14 12. 152
87. 01:15:38 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 13 43. 72
88. 01:19:20 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 12 44. 70
89. 01:19:33 Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 11 2. 195
90. 01:20:06 Jindřich Lukáš 1967 Obecnice 10 23. 116
91. 01:20:26 Jindřich Lukáš 1996 9 1. 200
92. 01:21:50 Bárta Libor 1971 Jince 8 24. 113
93. 01:23:45 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 7 3. 190
94. 01:26:55 Procházka David 1975 AC Hluboš 6 45. 68
95. 01:51:03 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 5 14. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: