Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.9.2014 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:13 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 200 1. 200
2. 00:42:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:43:43 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 190 3. 190
4. 00:44:01 Rektor Antonín 1975 Modřany 185 4. 185
5. 00:44:21 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 180 5. 180
7. 00:44:53 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 172 6. 176
9. 00:45:27 Schoř Jakub 1983 TJ Slavoj BANES Pacov 164 7. 172
12. 00:46:58 Ďuk Jan 1981 HISPORT 152 8. 168
14. 00:48:04 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 144 9. 164
17. 00:48:33 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 134 10. 160
20. 00:49:59 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 125 12. 152
22. 00:51:43 Soukup Petr 1976 Příbram 119 13. 148
26. 00:52:47 Krch Michal 1979 Switch 108 14. 144
29. 00:52:56 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 102 15. 140
30. 00:53:05 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 100 16. 137
32. 00:53:44 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 96 17. 134
34. 00:54:17 Burian Michal 1994 Vyběhej se 92 18. 131
35. 00:54:31 Belej Marek 1990 Příbram 90 19. 128
37. 00:54:53 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 20. 125
38. 00:55:16 Kromka Dušan 1989 84 21. 122
39. 00:55:17 Havel Miroslav 1986 Triohavel s.r.o. 82 22. 119
42. 00:56:23 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 76 23. 116
43. 00:56:39 Čapek Josef 1991 Příbram 74 24. 113
44. 00:56:44 Kostiha Michal 1984 KC Příbram 72 25. 110
46. 00:57:28 Smítal Jan 1985 Drahlín 68 26. 108
47. 00:57:39 Abrahám Ondřej 1990 Beroun 66 26. 106
51. 00:58:30 Jarolímek Zbyněk 1981 Equipo de Triatlón el Toro Loc 58 27. 104
54. 00:58:50 Plíva Petr 1979 Kukačky 52 28. 102
55. 00:58:58 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 50 29. 100
59. 00:59:39 Drahý Martin 1979 Příbram 42 30. 98
61. 01:00:01 Fousek Vlastimil 1978 PBC 39 31. 96
62. 01:00:22 Malát Milan 1978 Hluboš 38 32. 94
65. 01:01:29 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 35 33. 92
66. 01:02:33 Smíšek Michal 1978 34 34. 90
68. 01:02:49 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 32 35. 88
71. 01:03:50 Veverka Vladimír 1986 Příbram 29 36. 86
72. 01:04:12 Pruner Zdeněk 1983 Praha 28 37. 84
78. 01:06:06 Tvrz Michal 1982 22 38. 82
79. 01:07:38 Houžvička Miloš 1978 Příbram 21 39. 80
80. 01:07:45 Pech Jindřich 1980 Žleby 20 40. 78
84. 01:12:12 Jarolímek Miroslav 1979 AO Kovohutě Příbram 16 41. 76
85. 01:12:45 Hošťálek Jan 1976 SK Osov 15 42. 74
87. 01:15:38 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 13 43. 72
88. 01:19:20 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 12 44. 70
94. 01:26:55 Procházka David 1975 AC Hluboš 6 45. 68

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: