Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.9.2015 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:32 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:47:46 Churáňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 195 1. 200
3. 00:53:06 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 190 2. 195
4. 00:53:13 Poborská Helena 1978 KERTEAM Praha 185 2. 195
5. 00:53:33 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 180 3. 190
6. 00:54:43 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 176 3. 190
7. 00:55:01 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 1. 200
8. 00:55:12 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:57:24 Mališová Karla 1960 USK Praha 164 1. 200
10. 00:58:11 Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram 160 4. 185
11. 00:58:20 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 4. 185
12. 00:58:33 Svatková Barbora 1985 Praha 152 5. 180
13. 00:59:58 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 148 6. 176
14. 01:00:29 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 144 5. 180
15. 01:01:36 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 140 7. 172
16. 01:03:58 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 137 6. 176
17. 01:06:13 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 134 7. 172
18. 01:06:19 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 3. 190
19. 01:08:06 Gregorová Jitka 1991 Žleby 128 8. 168
20. 01:08:16 Bartoňová Jana 1982 125 9. 164
21. 01:09:33 Vodvářková Tereza 1985 Brno -Špitálka 122 10. 160
22. 01:10:21 Matulová Alice 1978 relax 119 8. 168
23. 01:10:52 Kupečková Miluše 1978 Příbram 116 9. 164
24. 01:11:08 Svobodová Dana 1952 Příbram 113 2. 195
25. 01:11:47 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 3. 190
26. 01:12:19 Opolská Natalia 1987 108 11. 156
27. 01:12:35 Krůtová Marcela 1971 Lhota 106 10. 160
28. 01:14:16 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 104 4. 185
29. 01:14:17 Dragounová Jitka 1977 102 11. 156
30. 01:18:58 Šálková Alena 1980 100 12. 152
31. 01:19:41 Jarolímková Jarmila 1980 98 13. 148
32. 01:21:16 Procházková Ivona 1975 Blatná 96 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: