Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (44)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (112)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.9.2015 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:47 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 200 1. 200
2. 00:42:15 Pokorný Jan 1988 TJ Stodůlky Praha 195 2. 195
3. 00:42:45 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 3. 190
4. 00:43:33 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 185 4. 185
5. 00:43:46 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:43:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:44:02 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 6. 176
8. 00:44:31 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 2. 195
9. 00:44:54 Hostička Jan 1979 Příbram 164 7. 172
10. 00:45:37 Jindra Adam 1990 TJ Stodůlky Praha 160 8. 168
11. 00:45:57 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 156 3. 190
12. 00:46:14 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 9. 164
13. 00:46:28 Rektor Antonín 1975 Modřany 148 4. 185
14. 00:47:41 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 5. 180
15. 00:48:43 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 140 10. 160
17. 00:49:46 Horký Jan 1977 Internet Příbram 134 12. 152
18. 00:50:37 Pačes Vít 1986 Autodoprava Matiášek 131 13. 148
19. 00:50:59 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 128 1. 200
20. 00:51:04 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 125 14. 144
21. 00:51:07 Schovánek Petr 1965 Krčský les 122 1. 200
22. 00:51:12 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 6. 176
23. 00:51:13 Jindra David 1960 BRID Team 116 2. 195
24. 00:51:27 Klepetko David 1968 Šutry 113 7. 172
25. 00:51:32 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 110 3. 190
26. 00:51:44 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 8. 168
27. 00:52:28 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 106 4. 185
28. 00:52:41 Kříž Daniel 1967 Příbram 104 9. 164
29. 00:53:03 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 102 5. 180
30. 00:53:07 Loučan Jan 1972 Dobříš 100 10. 160
32. 00:53:12 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 7. 172
33. 00:53:30 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 94 11. 156
34. 00:53:44 Duník Štěpán 1975 Příbram 92 12. 152
35. 00:54:05 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 90 2. 195
37. 00:54:13 Vohnout Jan 1983 Plzeň 86 15. 140
38. 00:54:19 Průša Vít 1988 Vyběhej se 84 16. 137
39. 00:54:27 Koláček Jan 1985 --- 82 17. 134
40. 00:54:43 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 80 18. 131
41. 00:54:54 Šnobl Jiří 1959 Příbram 78 8. 168
42. 00:54:58 Svátek Lubomír 1958 Praha 76 9. 164
43. 00:55:11 Černý Vladimír 1952 PSK Olymp Praha 74 4. 185
44. 00:55:28 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 72 19. 128
45. 00:55:41 Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 70 20. 125
46. 00:56:35 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 68 21. 122
47. 00:56:58 Redlich Tomáš 1988 San Piego 66 22. 119
48. 00:57:06 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 64 13. 148
49. 00:57:31 Pilát Ondřej 1983 Žraločí mňamka 62 23. 116
50. 00:57:52 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 60 14. 144
51. 00:58:00 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 58 15. 140
52. 00:58:02 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 56 24. 113
53. 00:58:05 Šatava Michal 1979 Bubovice 54 25. 110
54. 00:58:06 Zoderer Josef 1952 52 5. 180
55. 00:58:15 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 50 26. 108
56. 00:58:27 Hřídel Radek 1974 Příbram 48 16. 137
57. 00:58:49 Placatka Stanislav 1969 Příbram 46 17. 134
58. 00:58:56 Fousek Vlastimil 1978 PBC 44 27. 106
59. 00:59:21 Šťovíček Pavel 1973 Kozičín 42 18. 131
60. 00:59:39 Smítal Jan 1985 Drahlín 40 28. 104
62. 00:59:56 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 38 19. 128
63. 01:00:06 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 37 20. 125
64. 01:00:19 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 36 6. 176
65. 01:00:26 Čapek Josef 1991 Příbram 35 29. 102
66. 01:00:30 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 34 21. 122
67. 01:00:41 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 7. 172
68. 01:00:50 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 32 30. 100
69. 01:01:26 Kopeček Pavel 1971 Příbram 31 22. 119
70. 01:01:39 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 1. 200
72. 01:01:46 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 28 9. 164
73. 01:02:00 Fořt Jiří 1970 1970.0 27 23. 116
74. 01:02:59 Vimer Jan 1955 Kladno 26 10. 160
75. 01:03:07 Kříž Vladimír 1958 Žižkovští tygři 25 11. 156
76. 01:03:11 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 24 31. 98
77. 01:03:43 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 23 24. 113
78. 01:03:50 Pech Jindřich 1980 Žleby 22 32. 96
79. 01:04:00 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 21 12. 152
80. 01:04:32 Tvrz Michal 1982 20 33. 94
81. 01:05:06 Linhart Tomáš 1994 Příbram SK Sporting 19 34. 92
82. 01:05:06 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 18 35. 90
83. 01:05:39 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 17 13. 148
84. 01:05:47 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 16 36. 88
85. 01:06:32 Kuncl Franta 1950 Příbram 15 11. 156
86. 01:06:53 Řápek Václav 1942 AVC Praha 14 2. 195
87. 01:07:08 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 13 37. 86
88. 01:07:15 Gahler František 1972 12 25. 110
89. 01:07:44 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 11 12. 152
90. 01:09:02 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 10 13. 148
91. 01:09:14 Simonides Jiří 1982 9 38. 84
92. 01:09:20 Svoboda Jan 1943 Příbram 8 3. 190
93. 01:10:51 Míka Filip 1974 SK Horymír Neumětely 7 26. 108
94. 01:11:21 Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město 6 14. 144
96. 01:12:35 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 39. 82
97. 01:12:55 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 3 15. 140
98. 01:13:48 Mička Jan 1969 2 28. 104
99. 01:16:07 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 1 16. 137
100. 01:16:51 Sukdolák Petr 1964 0 14. 144
101. 01:18:46 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 0 40. 80
102. 01:19:40 Jarolímek Miroslav 1979 AO Kovohutě Příbram 0 41. 78
103. 01:22:49 Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 0 4. 185
104. 01:23:00 Kratochvíl Jiří 1972 0 29. 102
105. 01:24:26 Lukáš Jindřich 1996 0 1. 200
106. 01:24:36 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 17. 134
107. 01:28:06 Lukáš Jindřich 1967 0 30. 100
108. 01:28:07 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 0 5. 180
109. 01:50:27 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 0 18. 131

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: