Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.9.2015 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:47 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 200 1. 200
2. 00:42:15 Pokorný Jan 1988 TJ Stodůlky Praha 195 2. 195
3. 00:42:45 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 3. 190
4. 00:43:33 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 185 4. 185
6. 00:43:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:44:02 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 6. 176
9. 00:44:54 Hostička Jan 1979 Příbram 164 7. 172
10. 00:45:37 Jindra Adam 1990 TJ Stodůlky Praha 160 8. 168
12. 00:46:14 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 9. 164
15. 00:48:43 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 140 10. 160
17. 00:49:46 Horký Jan 1977 Internet Příbram 134 12. 152
18. 00:50:37 Pačes Vít 1986 Autodoprava Matiášek 131 13. 148
20. 00:51:04 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 125 14. 144
37. 00:54:13 Vohnout Jan 1983 Plzeň 86 15. 140
38. 00:54:19 Průša Vít 1988 Vyběhej se 84 16. 137
39. 00:54:27 Koláček Jan 1985 --- 82 17. 134
40. 00:54:43 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 80 18. 131
44. 00:55:28 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 72 19. 128
45. 00:55:41 Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 70 20. 125
46. 00:56:35 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 68 21. 122
47. 00:56:58 Redlich Tomáš 1988 San Piego 66 22. 119
49. 00:57:31 Pilát Ondřej 1983 Žraločí mňamka 62 23. 116
52. 00:58:02 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 56 24. 113
53. 00:58:05 Šatava Michal 1979 Bubovice 54 25. 110
55. 00:58:15 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 50 26. 108
58. 00:58:56 Fousek Vlastimil 1978 PBC 44 27. 106
60. 00:59:39 Smítal Jan 1985 Drahlín 40 28. 104
65. 01:00:26 Čapek Josef 1991 Příbram 35 29. 102
68. 01:00:50 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 32 30. 100
76. 01:03:11 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 24 31. 98
78. 01:03:50 Pech Jindřich 1980 Žleby 22 32. 96
80. 01:04:32 Tvrz Michal 1982 20 33. 94
81. 01:05:06 Linhart Tomáš 1994 Příbram SK Sporting 19 34. 92
82. 01:05:06 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 18 35. 90
84. 01:05:47 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 16 36. 88
87. 01:07:08 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 13 37. 86
91. 01:09:14 Simonides Jiří 1982 9 38. 84
96. 01:12:35 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 39. 82
101. 01:18:46 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 0 40. 80
102. 01:19:40 Jarolímek Miroslav 1979 AO Kovohutě Příbram 0 41. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: