Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:29,8 Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram 200
2. 00:30,6 Petriláková Amálie Rebeka 2009 OK Dobříš 195
3. 00:31 Machová Monika 2009 --- 190
4. 00:31,4 Chrastinová Gabriela 2009 Sokol Příbram 185
5. 00:31,9 Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun 180
6. 00:32,4 Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků Praha 176
7. 00:35,1 Čajanová Simona 2009 ZŠ Hluboš 172
8. 00:35,6 Jíchová Julie 2009 1. ZŠ Příbram 168
9. 00:35,9 Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram 164
10. 00:36,2 Vóröšová Anna 2009 Příbram VII/53 160
11. 00:36,6 Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126 156
12. 00:36,8 Spěváková Barborka 2009 7. ZŠ Příbram 152
13. 00:37,1 Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144 148
14. 00:37,5 Knolová Monika 2009 ZŠ Školní 144
15. 00:37,7 Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym 140
16. 00:37,9 Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram 137
17. 00:38,2 Hrdinová Eliška 2009 ZŠ Jiráskovy sady 134
18. 00:38,5 Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků 131
19. 00:38,8 Blaschke Ema 2009 PB VIII/124 128
20. 00:39,1 Benkovská Anna 2009 7. ZŠ Příbram 125
21. 00:39,3 Rakovská Terezka 2009 4. ZŠ Příbram 122
22. 00:39,7 Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB 119
23. 00:40,1 Žaludová Aneta 2010 3. ZŠ Příbram 116
24. 00:40,6 Beraggová Leontýna 2009 Suchodol 73 113
25. 00:41,1 Pešlová Andrea 2010 MŠ Sluníčko 110
26. 00:41,5 Švehlová Lucie 2010 MŠ Obecnice 108
27. 00:42,1 Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ 106
28. 00:42,3 Schöbelová Nikolka 2011 104
29. 00:43 Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou 102
30. 00:43,7 Šefrnová Stellinka 2011 TJ Sokol Maxičky 100
31. 00:44,5 Novotná Vanesa 2010 MŠ Sluníčko 98
32. 00:45,1 Nováčková Eliška 2010 ZŠ Pod Sv. Horou 96
33. 00:46,1 Hošková Zuzana 2009 7. ZŠ Příbram 94
34. 00:46,7 Juríková Barbora 2010 MŠ Obecnice 92
35. 00:47,1 Jindráková Nikola 2011 MŠ Sluníčko 90
36. 00:47,5 Ježková Alžběta 2010 Plzeň 67 88
37. 00:47,8 Šípková Natálka 2011 Příbram 506 86
38. 00:48,2 Kinterová Eliška 2011 MŠ Obecnice 84
39. 00:48,8 Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram 82
40. 00:49,3 Prokešová Adéla 2010 Sádek 72 80
41. 00:49,6 Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko 78
42. 00:50,3 Dušková Martina 2010 ZŠ Obecnice 76
43. 00:51,2 Jarolímková Marie 2010 MŠ Pohádka 74
44. 00:51,7 Pavlů Kateřina 2012 MŠ Sluníčko 72
45. 00:52,4 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 70
46. 00:53,6 Vinšová Terezka 2011 4. MŠ Klubíčko Příbram 68
47. 00:55 Štufková Petra 2011 66
48. 00:56,1 Rojová Nikolka 2011 Příbram VII 64
49. 00:57 Němcová Kristýna 2011 62
50. 00:57,7 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 60
51. 00:59,4 Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka 58
52. 01:01,4 Čepková Nikola 2011 MŠ Sluníčko 56
53. 01:01,9 Brožíková Valerie 2012 54
54. 01:02,5 Večerková Nikola 2012 Veverky 52
55. 01:03,4 Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 50
56. 01:04,2 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 48
57. 01:04,9 Šefrnová Klaudinka 2013 TJ Sokol Maxičky 46
58. 01:06,5 Sládečková Denisa 2011 Semešnice 21 44
59. 01:19,1 Novotná Karolína 2013 MŠ Sluníčko 42
60. 01:22,3 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 40
61. 02:10 Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 39
62. 02:11 Palková Anna 2014 Příbram 156 38

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: