Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:33 Gaisl Luboš 1985 Eleven Run Team 200 1. 200
2. 00:44:04 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:44:13 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:41 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:04 Hostička Jan 1979 Příbram 180 5. 180
10. 00:47:52 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 160 6. 176
11. 00:49:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:50:14 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 8. 168
14. 00:50:20 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 144 9. 164
18. 00:51:21 Koláček Jan 1985 --- 131 10. 160
24. 00:54:24 Redlich Tomáš 1988 San Piego 113 11. 156
39. 00:56:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 82 12. 152
41. 00:56:28 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 78 13. 148
42. 00:56:45 Havel Miroslav 1986 TRIO HAVEL s.r.o. 76 14. 144
43. 00:57:02 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 74 15. 140
48. 00:58:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 64 16. 137
50. 00:58:42 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 60 17. 134
51. 00:58:45 Vohnout Jan 1983 Plzeň 58 18. 131
55. 00:59:38 Smítal Jan 1985 Drahlín 50 19. 128
56. 00:59:44 Zima Lukáš 1987 48 20. 125
57. 01:00:12 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 46 21. 122
60. 01:02:26 Pech Jindřich 1980 Žleby 40 22. 119
61. 01:02:41 Simonides Jiří 1982 Příbram 39 23. 116
63. 01:03:00 Veselý Lukáš 1994 37 24. 113
67. 01:04:33 Hrtoň Ladislav 1986 33 25. 110
68. 01:04:43 Tvrz Michal 1982 Příbram 32 26. 108
71. 01:04:54 Kučera Jan 1978 29 27. 106
78. 01:05:21 Fejfárek Martin 1987 Most 22 28. 104
81. 01:06:59 Fousek Vlastimil 1978 PBC 19 29. 102
82. 01:07:46 Kloda Ladislav 1989 Ostrava 18 30. 100
84. 01:08:21 Boroň Jan 1984 Příbram 16 31. 98
85. 01:08:53 Pruner Zdeněk 1983 Praha 15 32. 96
88. 01:09:47 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 12 33. 94
90. 01:10:09 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 10 34. 92
96. 01:14:04 Skalka Filip 1984 4 35. 90
103. 01:20:39 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 0 36. 88
104. 01:20:40 Klika Radek 1979 0 37. 86
108. 01:29:31 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 38. 84

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: