Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:29,63 Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun 200
2. 00:00:31,81 Pixová Natálie 2010 195
3. 00:00:32,41 Kropáčková Veronika 2010 190
4. 00:33,0 Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram 185
5. 00:33,3 Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144 180
6. 00:34,8 Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB 176
7. 00:34,8 Drahá Zuzana 2010 172
8. 00:35,6 Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou 168
9. 00:36,6 Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram 164
10. 00:37,5 Trnovská Natálie 2011 --- 160
11. 00:37,9 Šípková Natálka 2011 Příbram 506 156
12. 00:38,0 Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní 152
13. 00:38,0 Juríková Barbora 2010 MŠ Obecnice 148
14. 00:38,1 Hykešová Tereza 2010 144
15. 00:38,4 Ptáčková Adélka 2011 140
16. 00:39,0 Švehlová Lucie 2010 MŠ Obecnice 137
17. 00:39,5 Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko 134
18. 00:40,0 Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka 131
19. 00:40,0 Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ 128
20. 00:41,3 Štufková Petra 2011 125
21. 00:42,1 Nelibová Viktorie 2012 122
22. 00:43,9 Němcová Kristýna 2011 119
23. 00:44,0 Brožíková Valerie 2012 116
24. 00:44,7 Drahá Lucie 2012 113
25. 00:44,8 Prokešová Adéla 2010 Sádek 72 110
26. 00:45,2 Rojová Nikolka 2011 Příbram VII 108
27. 00:46,2 Novotná Vanesa 2010 MŠ Sluníčko 106
28. 00:46,2 Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní 104
29. 00:46,6 Pihávková Karolína 2012 --- 102
30. 00:48,1 Dušková Martina 2010 ZŠ Obecnice 100
31. 00:49,0 Schusová Marie 2011 Řevnice 98
32. 00:50,3 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 96
33. 00:50,3 Jarolímková Marie 2010 MŠ Pohádka 94
34. 00:52,5 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 92
35. 00:52,8 Holá Eliška 2012 90
36. 00:56,5 Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 88
37. 00:57,1 Záhorczová Ella 2014 Teplice 86
38. 00:58,3 Šmídová Julie 2012 84
39. 01:02,7 Brlai Nela 2013 82
40. 01:04,4 Novotná Karolína 2013 MŠ Sluníčko 80
41. 01:05,4 Smolařová Tereza 2013 78
42. 01:06,6 Charyparová Kamila 2013 76
43. 01:08,0 Schusová Eliška 2014 74
44. 01:11,9 Jindráková Nikola 2011 MŠ Sluníčko 72
45. 01:12,6 Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec 70
46. 01:13,3 Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 68
47. 01:25,5 Nováčková Eliška 2010 ZŠ Pod Sv. Horou 66
48. 01:26,1 Šteflová Natálie 2012 Zvole 64
49. 01:42,2 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 62
50. 01:46,3 Čepková Nikola 2011 MŠ Sluníčko 60

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: