Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:46 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:43:56 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 195 2. 195
3. 00:44:06 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:56 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:03 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 180 5. 180
6. 00:45:07 Rektor Antonín 1975 Modřany 176 1. 200
7. 00:45:22 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 00:45:33 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 2. 195
9. 00:45:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 164 3. 190
10. 00:46:31 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 160 6. 176
11. 00:47:10 Minařík Petr 1976 Rokycany 156 4. 185
12. 00:47:12 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 152 5. 180
13. 00:47:18 Ulbrich Pavel 1974 VŠCHT/Praha 148 6. 176
14. 00:47:31 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 144 7. 172
15. 00:49:28 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
16. 00:49:34 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 8. 168
17. 00:49:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 2. 195
18. 00:49:55 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 131 8. 168
19. 00:50:33 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 9. 164
20. 00:50:34 Hrdina Antonín 1986 TJ ČZU Praha 125 9. 164
21. 00:50:49 Bodický Michal 1997 --- 122 10. 160
22. 00:50:57 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 119 11. 156
23. 00:51:37 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 116 12. 152
24. 00:51:40 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 113 3. 190
25. 00:51:47 Rataj Pavel 1969 Rokycany 110 10. 160
26. 00:51:50 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 108 4. 185
27. 00:52:33 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 106 1. 200
28. 00:52:41 Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 104 11. 156
29. 00:52:44 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 102 12. 152
30. 00:52:48 Vitásek Josef 1958 Buková 100 5. 180
31. 00:53:04 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 98 13. 148
32. 00:53:21 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 96 14. 144
33. 00:53:23 Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 94 15. 140
34. 00:54:18 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 92 6. 176
35. 00:54:22 Mejzr Dušan 1974 Veverky 90 16. 137
36. 00:54:31 Brož Lubomír 1980 Příbram 88 13. 148
37. 00:55:03 Kříž Daniel 1967 Příbram 86 7. 172
38. 00:55:11 Šiman Eduard 1965 Praha 10 84 8. 168
39. 00:55:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 14. 144
40. 00:55:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 80 17. 134
41. 00:55:49 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 78 1. 200
42. 00:56:07 Pech Jindřich 1980 Žleby 76 15. 140
43. 00:56:32 Chrastina Jaroslav 1973 --- 74 18. 131
44. 00:56:53 Špecián Jiří 1982 72 16. 137
45. 00:57:10 Turek Jiří 1962 Chaloupky 70 9. 164
46. 00:57:27 Šnobl Jiří 1959 Příbram 68 10. 160
47. 00:57:42 Svátek Lubomír 1958 Praha 66 11. 156
48. 00:57:49 Smítal Jan 1985 Drahlín 64 17. 134
49. 00:57:53 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 62 2. 195
50. 00:57:54 Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram 60 18. 131
51. 00:58:04 Bábíček Matěj 1974 Příbram 58 19. 128
52. 00:58:17 David Hartman 1980 České Budějovice 56 19. 128
53. 00:59:04 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 54 3. 190
54. 00:59:50 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 52 20. 125
55. 01:00:13 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 50 21. 122
56. 01:00:18 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 48 4. 185
57. 01:00:28 Molčan Petr 1957 Příbram 46 5. 180
58. 01:01:17 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 44 20. 125
59. 01:01:39 Vohnout Jan 1983 Plzeň 42 22. 119
60. 01:01:39 Fořt Jiří 1970 1970.0 40 21. 122
61. 01:01:44 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 39 23. 116
62. 01:02:24 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 38 24. 113
63. 01:02:29 Tvrz Michal 1982 Příbram 37 25. 110
64. 01:03:11 Štilec Jindřich 1979 36 26. 108
65. 01:03:18 Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram 35 27. 106
66. 01:03:43 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 34 6. 176
67. 01:04:06 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 33 1. 200
68. 01:04:12 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 32 22. 119
69. 01:04:36 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 31 28. 104
70. 01:05:07 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 30 12. 152
71. 01:05:28 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 29 13. 148
72. 01:05:42 Vašíček Milan 1980 Příbram 28 29. 102
73. 01:05:46 Vávra Pavel 1990 Vorvani 27 30. 100
74. 01:05:46 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 26 7. 172
75. 01:06:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 25 2. 195
76. 01:06:25 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 24 23. 116
77. 01:06:26 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 23 3. 190
78. 01:06:33 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 22 24. 113
79. 01:07:11 Krabec Tomáš 1981 Praha 21 31. 98
80. 01:08:50 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 20 32. 96
81. 01:09:30 Smíšek Michal 1978 Příbram 19 33. 94
82. 01:11:26 Vimer Jan 1955 Kladno 18 8. 168
83. 01:11:49 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 17 34. 92
84. 01:13:11 Vávra Petr 1994 Vorvani 16 35. 90
85. 01:13:20 Klika Radek 1979 15 36. 88
86. 01:14:50 Lukáš Jindřich 1996 Obecnice 14 37. 86
87. 01:15:24 Skalka Filip 1984 13 38. 84
88. 01:16:36 Sukdolák Petr 1964 12 14. 144
89. 01:17:50 Houžvička Miloš 1978 Příbram 11 39. 82
90. 01:18:02 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 10 9. 164
91. 01:22:32 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 9 40. 80
92. 01:26:10 Křepel Vladimír 1988 Nýrsko 8 41. 78
93. 01:35:24 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 7 10. 160
94. 01:37:58 Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město 6 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: