Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (64)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:33,14 Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák 200
2. 00:01:34,58 Havelková Kristýna 2008 AC PRAHA 1890 195
3. 00:01:36,69 Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků 190
4. 00:01:42,56 Pábíčková Alžběta 2008 185
5. 00:01:43,21 Vlčková Natálie 2008 SC Radotín 180
6. 00:01:44,45 Černá Adéla 2008 Sporting Příbram 176
7. 00:01:45,52 Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun 172
8. 00:01:47,16 Machová Monika 2009 --- 168
9. 00:01:47,66 Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín 164
10. 00:01:48,31 Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram 160
11. 00:01:49,02 Duníková Adéla 2008 --- 156
12. 00:01:49,23 Zápotocká Bára 2008 ZŠ 28. října Příbram 152
13. 00:01:50,61 Svajčíková Kristýna 2008 5. ZŠ Příbram 148
14. 00:01:54,68 Chrastinová Gabriela 2009 Sokol Příbram 144
15. 00:01:56,2 Smíšková Sabina 2009 Příbram 140
16. 00:01:56,74 Fousková Anna 2008 5. ZŠ Příbram 137
17. 00:02:00,2 Hylánová Sabina 2008 ZŠ 28.října Příbram 134
18. 00:02:00,33 Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126 131
19. 00:02:00,48 Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků 128
20. 00:02:01,93 Trnovská Andrea 2008 --- 125
21. 00:02:02,83 Jíchová Julie 2009 1. ZŠ Příbram 122
22. 00:02:02,83 Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram 119
23. 00:02:06,33 Rakovská Terezka 2009 4. ZŠ Příbram 116
24. 00:02:06,91 Hrdinová Eliška 2009 ZŠ Jiráskovy sady 113
25. 00:02:08,21 Hošková Zuzana 2009 7. ZŠ Příbram 110
26. 00:02:11,15 Kliková Jana 2009 108
27. 00:02:13,3 Kropáčková Kamila 2008 106
28. 00:02:55,45 Kováčová Anežka 2008 5. ZŠ Příbram 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: