Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (76)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:36,86 Bramborová Anna 2006 Loko Beroun 200
2. 00:01:37,88 Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun 195
3. 00:01:38,98 Silavecká Ema 2006 ZŠ Školní Příbram 190
4. 00:01:40,28 Matějíčková Adéla 2006 7. ZŠ 185
5. 00:01:41,43 Noháčová Anička 2007 PSK Olymp Praha 180
6. 00:01:43,49 Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram 176
7. 00:01:43,99 Karasová Anna 2006 Team Internet Pb 172
8. 00:01:44,86 Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram 168
9. 00:01:48,14 Malečková Anna 2006 1. ZŠ Dobříš 164
10. 00:01:49,19 Dražanová Anna 2007 SK Sporting Příbram 160
11. 00:01:49,71 Kubová Katka 2006 SK Sporting 156
12. 00:01:49,78 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 152
13. 00:01:50,85 Stehlíková Lenka 2007 5. ZŠ 148
14. 00:01:52,35 Hykešová Aneta 2006 144
15. 00:01:53,66 Prunerová Karolína 2007 7. ZŠ Příbram 140
16. 00:01:54,32 Langerová Daniela 2006 3. ZŠ Příbram 137
17. 00:01:54,62 Němečková Eliška 2006 Triatlon Tam Příbram 134
18. 00:01:54,75 Lakomá Nikola 2007 7. ZŠ Příbram 131
19. 00:01:57 Hofmannová Ema 2007 7 ZŠ Příbram 128
20. 00:01:58,64 Svobodová Ivona 2007 Lhota u Příbramě 36 125
21. 00:01:58,93 Zděnovcová Aneta 2007 ZŠ 28. října Příbram 122
22. 00:01:59,46 Novotná Natálie 2007 ZŠ Obecnice 119
23. 00:02:00,05 Pitelková Leontýnka 2007 116
24. 00:02:00,12 Boušková Melánie 2006 --- 113
25. 00:02:03,21 Vacková Klaudie 2007 2. ZŠ Dobříš 110
26. 00:02:10,86 Šilhavá Adéla 2006 Obecnice 406 108

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: