Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:46 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:43:56 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 195 2. 195
3. 00:44:06 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:56 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:03 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 180 5. 180
10. 00:46:31 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 160 6. 176
14. 00:47:31 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 144 7. 172
16. 00:49:34 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 8. 168
20. 00:50:34 Hrdina Antonín 1986 TJ ČZU Praha 125 9. 164
21. 00:50:49 Bodický Michal 1997 --- 122 10. 160
22. 00:50:57 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 119 11. 156
23. 00:51:37 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 116 12. 152
36. 00:54:31 Brož Lubomír 1980 Příbram 88 13. 148
39. 00:55:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 14. 144
42. 00:56:07 Pech Jindřich 1980 Žleby 76 15. 140
44. 00:56:53 Špecián Jiří 1982 72 16. 137
48. 00:57:49 Smítal Jan 1985 Drahlín 64 17. 134
50. 00:57:54 Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram 60 18. 131
52. 00:58:17 David Hartman 1980 České Budějovice 56 19. 128
54. 00:59:50 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 52 20. 125
55. 01:00:13 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 50 21. 122
59. 01:01:39 Vohnout Jan 1983 Plzeň 42 22. 119
61. 01:01:44 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 39 23. 116
62. 01:02:24 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 38 24. 113
63. 01:02:29 Tvrz Michal 1982 Příbram 37 25. 110
64. 01:03:11 Štilec Jindřich 1979 36 26. 108
65. 01:03:18 Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram 35 27. 106
69. 01:04:36 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 31 28. 104
72. 01:05:42 Vašíček Milan 1980 Příbram 28 29. 102
73. 01:05:46 Vávra Pavel 1990 Vorvani 27 30. 100
79. 01:07:11 Krabec Tomáš 1981 Praha 21 31. 98
80. 01:08:50 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 20 32. 96
81. 01:09:30 Smíšek Michal 1978 Příbram 19 33. 94
83. 01:11:49 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 17 34. 92
84. 01:13:11 Vávra Petr 1994 Vorvani 16 35. 90
85. 01:13:20 Klika Radek 1979 15 36. 88
86. 01:14:50 Lukáš Jindřich 1996 Obecnice 14 37. 86
87. 01:15:24 Skalka Filip 1984 13 38. 84
89. 01:17:50 Houžvička Miloš 1978 Příbram 11 39. 82
91. 01:22:32 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 9 40. 80
92. 01:26:10 Křepel Vladimír 1988 Nýrsko 8 41. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: