Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.9.2016 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:18:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:23:35 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 01:24:52 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 3. 190
4. 01:26:47 Mareček Jiří 1978 Praha 2 185 4. 185
6. 01:28:21 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 176 5. 180
8. 01:28:55 Veselý Michal 1980 LUSTIG HEROES 168 6. 176
11. 01:31:06 Bright Jack 1979 Kryathlon 156 7. 172
12. 01:31:29 Volejník Michal 1988 Praha 152 8. 168
13. 01:32:47 Janeček Petr 1979 Praha 148 9. 164
15. 01:33:48 Průša Jiří 1988 Příbram 140 10. 160
17. 01:33:59 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 11. 156
19. 01:35:43 Folber Vladimír 1977 -- 128 12. 152
20. 01:36:47 Tejkal Šimon 1988 Praha 125 13. 148
22. 01:37:28 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 119 14. 144
25. 01:39:01 Vocetka Tomáš 1992 Krcsky Pizzy 110 15. 140
27. 01:40:24 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 106 16. 137
32. 01:42:04 Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 96 17. 134
33. 01:42:25 Baciák Pavel 1977 Mohelnice 94 18. 131
36. 01:43:58 Osvald Robin 1988 Krcsky Pizzy 88 19. 128
37. 01:46:14 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 86 20. 125
38. 01:46:35 Modrý Marek 1988 OK Sparta Praha 84 21. 122
39. 01:46:56 Vančura Václav 1978 Roztoky 82 22. 119
45. 01:49:50 Plaček Tomáš 1983 Praha 12 70 23. 116
47. 01:50:08 Mašek Václav 1980 Dobříš 66 24. 113
49. 01:52:49 Toufar Karel 1978 Dobříš 62 25. 110
51. 01:53:15 Škráček Jan 1981 Praha 58 26. 108
55. 01:55:55 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 50 27. 106
56. 01:57:44 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 48 28. 104
58. 01:58:12 Červenka Václav 1977 Roztoky 44 29. 102
63. 02:01:59 Bernášek Aleš 1978 --- 37 30. 100
64. 02:02:12 Paul Pavel 1987 36 31. 98
66. 02:03:26 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 34 32. 96
67. 02:04:23 Kotěra Marek 1979 Musashi 33 33. 94
68. 02:07:08 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 32 34. 92
69. 02:09:24 Krahulec Marek 1988 Lochovice 31 35. 90
71. 02:10:28 Huněk Rudolf 1980 Roztoky 29 36. 88
73. 02:12:34 Hlavička Libor 1982 ROCK 27 37. 86
74. 02:13:22 Červinka Karel 1991 Stochov 26 38. 84
78. 02:23:10 Kotěra Petr 1978 AC Čáslav 22 39. 82
80. 02:41:00 Čapek Karel 1985 Čapí letka 20 40. 80
81. 02:48:14 Martinka Jan 1986 deathradder chroma razer 19 41. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: