Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.11.2017 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:27:40 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 00:27:40 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 190 1. 200
4. 00:27:45 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:28:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:28:34 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 176 1. 200
7. 00:28:43 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 172 3. 190
8. 00:29:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 4. 185
9. 00:29:07 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 164 5. 180
10. 00:29:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:29:58 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:30:08 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 2. 195
13. 00:30:26 Tůma Jan 1999 SKP Nymburk 148 2. 195
14. 00:30:35 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 144 3. 190
15. 00:30:43 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 140 6. 176
16. 00:30:51 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 137 7. 172
17. 00:30:51 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 134 5. 180
18. 00:31:04 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 131 8. 168
19. 00:31:10 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 128 3. 190
20. 00:31:14 Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň 125 9. 164
21. 00:31:19 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 122 6. 176
22. 00:31:27 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 119 10. 160
23. 00:31:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 4. 185
24. 00:31:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 113 11. 156
25. 00:31:53 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 110 7. 172
26. 00:31:53 Elicar Petr 1973 Strachau 108 8. 168
27. 00:32:03 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 106 9. 164
28. 00:32:31 Škrlant Martin 1979 Žebrák 104 12. 152
29. 00:32:33 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 102 13. 148
30. 00:32:35 Brož Lubomír 1980 Příbram 100 14. 144
31. 00:32:56 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 98 10. 160
32. 00:33:13 Sůsa Petr 1999 Koko Team.cz 96 5. 180
33. 00:33:16 Pergler Lukáš 1992 Komárov 94 15. 140
34. 00:33:30 Kovařík František 1998 Cerhovice 92 6. 176
35. 00:33:38 Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 90 4. 185
36. 00:33:59 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 88 11. 156
37. 00:34:02 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 86 12. 152
38. 00:34:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 84 16. 137
39. 00:34:19 Lacina Josef 1978 CK Záluží 82 17. 134
40. 00:34:28 Hošek Stanislav 1974 Buková 80 13. 148
41. 00:34:43 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 78 18. 131
42. 00:34:52 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 76 1. 200
43. 00:35:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 74 5. 180
44. 00:35:34 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 72 2. 195
45. 00:35:44 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 6. 176
46. 00:35:51 Hurajt Marek 1987 Hořovice 68 19. 128
47. 00:36:01 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 66 14. 144
48. 00:36:12 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 64 15. 140
49. 00:36:27 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 62 20. 125
50. 00:36:34 Hejl Libor 1982 Hostomice 60 21. 122
51. 00:36:59 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 58 22. 119
52. 00:37:09 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 56 16. 137
53. 00:37:13 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 54 17. 134
54. 00:37:16 Bauer Martin 1977 SK Ďolín 52 18. 131
55. 00:37:22 Hřídel Radek 1974 Příbram 50 19. 128
56. 00:37:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
57. 00:37:49 Vondrák Jan 1990 Berounské týrání 46 24. 113
58. 00:37:49 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 44 3. 190
59. 00:38:07 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 42 20. 125
60. 00:38:11 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 40 21. 122
61. 00:38:14 Mužík Pavel 1976 Berounské týrání 39 22. 119
62. 00:38:23 Malič Bohumil 1983 Elektro Beroun 38 25. 110
63. 00:38:56 Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 37 7. 172
64. 00:39:16 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 36 23. 116
65. 00:39:18 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 35 24. 113
66. 00:39:31 Vávra Pavel 1990 Vorvani 34 26. 108
67. 00:39:35 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 33 27. 106
68. 00:39:40 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 32 8. 168
69. 00:39:46 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 31 9. 164
70. 00:39:52 Kučera Josef 1980 TJ LOKO Beroun 30 28. 104
71. 00:40:17 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 29 4. 185
72. 00:40:23 Kafka Petr 1982 Zdice 28 29. 102
73. 00:40:42 Voříšek Jan 1973 Vorvani 27 25. 110
74. 00:40:46 Sojka Karel 1977 Zbečno 26 26. 108
75. 00:40:47 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 25 10. 160
76. 00:41:17 Kadleček Aleš 1975 24 27. 106
77. 00:41:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 23 30. 100
78. 00:41:30 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 22 31. 98
79. 00:41:49 Veselý Michal 1975 CK Záluží 21 28. 104
80. 00:41:51 Molčan Petr 1957 Příbram 20 5. 180
81. 00:41:59 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 19 32. 96
82. 00:43:44 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 18 33. 94
83. 00:44:04 Haken Tomáš 1977 JINCE 17 29. 102
84. 00:44:59 Malinský František 1983 Beroun 16 34. 92
85. 00:46:01 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 15 6. 176
86. 00:46:45 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 14 35. 90
87. 00:46:54 Dušek Jan 1979 Hořovice 13 36. 88
201. 00:19:51 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:24:58 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 2. 195
203. 00:27:51 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 3. 190
204. 00:31:39 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 4. 185
205. 00:32:22 Kolář František 1946 AVC Praha 0 5. 180
206. 00:34:37 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 6. 176
207. 00:34:49 Skalička Jiří 1942 Příbram 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Dražovka: Výsledky
Fotky: od Petra Touška, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: