Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:37:31 Gerych David 1977 AK Kroměříž 195 2. 195
4. 01:39:59 Hudec Tomáš 1990 Svět Běhu 185 3. 190
5. 01:40:00 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 4. 185
9. 01:46:07 Hostička Jan 1979 Příbram 164 5. 180
10. 01:46:51 Burian Michal 1994 Vyběhej se 160 6. 176
11. 01:51:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
14. 01:54:17 Hromádka Jiří 1980 Písek 144 8. 168
15. 01:54:56 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 140 9. 164
18. 01:58:34 Horký Jan 1977 Internet Příbram 131 10. 160
19. 01:58:48 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 128 11. 156
20. 01:59:10 Karban Zdeněk 1977 -- 125 12. 152
29. 02:05:39 Buček Ondřej 1980 Lezetop 102 13. 148
31. 02:06:14 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 98 14. 144
37. 02:08:52 Mlynek Branislav 1978 --- 86 15. 140
41. 02:11:35 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 78 16. 137
48. 02:14:55 Homolka Ondřej 1977 PRAHA 12 64 17. 134
49. 02:16:07 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 62 18. 131
50. 02:16:25 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 60 19. 128
53. 02:17:52 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 54 20. 125
54. 02:18:12 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 52 21. 122
59. 02:21:03 Štella Tomáš 1991 --- 42 22. 119
60. 02:21:04 Štella Lukáš 1989 --- 40 23. 116
61. 02:21:40 Bartovský Jan 1996 --- 39 24. 113
63. 02:22:39 Bernášek Aleš 1978 --- 37 25. 110
65. 02:23:09 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 35 26. 108
67. 02:25:03 Magoči Jan 1991 --- 33 27. 106
68. 02:25:28 Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 32 28. 104
69. 02:27:56 Turský Tomáš 1983 --- 31 29. 102
70. 02:28:36 Beniška Michal 1978 Písek Semice 30 30. 100
76. 02:34:00 Kozelka Pavel 1988 --- 24 31. 98
77. 02:35:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 23 32. 96
78. 02:35:49 Neduchal Martin 1977 --- 22 33. 94
79. 02:36:45 Richter František 1988 --- 21 34. 92
81. 02:39:44 Moulis Václav 1978 --- 19 35. 90
85. 02:41:59 Jakubczak Konrad 1979 Debesciak 15 36. 88
87. 02:42:44 Jeniš Jan 1983 --- 13 37. 86
92. 02:48:43 Pešek Martin 1996 Lokomotiva Plzeň 8 38. 84
93. 02:50:12 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 7 39. 82
96. 02:55:01 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 40. 80
97. 02:57:26 Dušek Jan 1977 --- 3 41. 78
98. 02:58:21 Wachtarczyk Tomáš 1977 NoDNF.cz 2 42. 76
99. 03:07:32 Faltejsek Martin 1988 MF Running 1 43. 74

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: