Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
3. 01:38:19 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 190 1. 200
6. 01:40:32 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 2. 195
12. 01:53:01 Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 152 3. 190
13. 01:54:03 Kozák Jan 1976 CZ 148 4. 185
16. 01:55:51 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 137 5. 180
21. 01:59:13 Knol Martin 1971 SK Babice 122 6. 176
22. 01:59:47 Scheu Harald 1969 LMB 119 7. 172
26. 02:03:36 Fiala Tomáš 1974 --- 108 8. 168
28. 02:05:30 Soukup Pavel 1973 STS Chrášťany 104 9. 164
30. 02:06:07 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 10. 160
35. 02:08:46 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 90 11. 156
36. 02:08:51 Wendler Viktor 1976 TRIATLON SPORT STUPNO 88 12. 152
38. 02:09:52 Duník Štěpán 1975 Příbram 84 13. 148
39. 02:11:02 Pelikán Michal 1974 --- 82 14. 144
40. 02:11:35 Mejzr Dušan 1974 Veverky 80 15. 140
43. 02:13:02 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 74 16. 137
44. 02:13:53 Kareš Martin 1973 Vižina 72 17. 134
45. 02:14:11 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 70 18. 131
46. 02:14:26 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 68 19. 128
47. 02:14:35 Špína Martin 1974 Milfisk alto 66 20. 125
55. 02:19:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 50 21. 122
56. 02:19:49 Matějek Jaromír 1971 Atletic Třebíč 48 22. 119
57. 02:20:05 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 46 23. 116
58. 02:20:28 Bábíček Matěj 1974 Příbram 44 24. 113
62. 02:22:17 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 38 25. 110
64. 02:22:52 Hlinomaz Jan 1975 Podleský ležák 36 26. 108
66. 02:24:39 Heisig Jan 1974 GRApe Soda 34 27. 106
71. 02:30:29 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 29 28. 104
72. 02:31:13 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 28 29. 102
74. 02:32:49 Rýdl Vladimír 1968 --- 26 30. 100
80. 02:36:57 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 20 31. 98
82. 02:39:44 Hrach Karel 1976 SKP RAPID Praha 18 32. 96
83. 02:40:04 Brožík Valdemar 1976 --- 17 33. 94
84. 02:41:45 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 16 34. 92
86. 02:42:34 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 14 35. 90
91. 02:48:06 Byars Nick 1972 --- 9 36. 88

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: