Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

11.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 101-200 z celkem 369   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice190 (0) 1
102. Hejtíková Gabriela 1981 ---190 (0) 1
103. Havránková Marta 1989 Behej Brno.com190 (0) 1
104. Hofmanová Markéta 1984 190 (0) 1
105. Honzáková Jiřina 1965 CZ185 (0) 1
106. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha185 (0) 1
107. Zoulová Dominika 1992 185 (0) 1
108. Šibravová Lenka 1982 Kerteam185 (0) 1
109. Eliášová Barbora Eva 2009 Gymnázium Příbram185 (0) 1
110. Slepičková Renáta 1994 --185 (0) 1
111. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer180 (0) 1
112. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka180 (0) 1
113. Bambasová Markéta 1983 ---178 (0) 2
114. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
115. Breburdová Hana 1961 MK Kladno176 (0) 1
116. Fryšová Kristýna 1976 Praha 8176 (0) 1
117. Bukovcová Eva 1996 Hlučín176 (0) 2
118. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček174 (0) 2
119. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk172 (0) 1
120. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost172 (0) 1
121. Loumová Magdaléna 1960 Praha 5172 (0) 1
122. Sklenářová Lucie 1993 Zdice172 (0) 1
123. Leitermanová Miroslava 1985 172 (0) 1
124. Říhová Andrea 1994 Halouny - Svinaře172 (0) 1
125. Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4172 (0) 1
126. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři172 (0) 2
127. Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka172 (0) 2
128. Plojharová Zuzana 1994 168 (0) 1
129. Vančáková Magdaléna 1962 Gerontclub168 (0) 1
130. Jendro Justine 1992 Freiberg168 (0) 1
131. Fílová Lenka 1973 ATOM team168 (0) 1
132. Mudrová Bohumila 1982 166 (0) 2
133. Čapková Martina 1977 Příbram164 (0) 1
134. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
135. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz164 (0) 1
136. Cuříková Petra 1983 BŽB164 (0) 1
137. Rottová Kateřina 1976 164 (0) 1
138. Stippel Andrea 1969 DJK Schwabisch Gmünd164 (0) 1
139. Wendlerová Kristýna 1980 UWG164 (0) 1
140. Šulcová Jitka 1974 Maraton klub Kladno164 (0) 1
141. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň160 (0) 1
142. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer160 (0) 1
143. Egemová Linda 1981 Valoa Race160 (0) 1
144. Stránělová Eva 1998 SK Rover160 (0) 1
145. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice160 (0) 1
146. Šmídová Iva 1982 160 (0) 2
147. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM156 (0) 1
148. Šnáblová Jana 1984 BKČS156 (0) 1
149. Rumáková Kristýna 1989 Plzeň156 (0) 1
150. Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř156 (0) 1
151. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy156 (0) 1
152. Grossová Tereza 1991 156 (0) 2
153. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška152 (0) 1
154. Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav152 (0) 1
155. Batulková Anna 1983 Panděra152 (0) 1
156. Ungerová Aneta 1983 CZ152 (0) 1
157. Holá Klára 1967 žížnivá čára/česká bříza152 (0) 1
158. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team148 (0) 1
159. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU148 (0) 1
160. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň148 (0) 1
161. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři148 (0) 1
162. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr148 (0) 1
163. Gruberova Marketa 1982 MK Kladno148 (0) 1
164. Strnadová Lucie 1986 Jihlava148 (0) 1
165. Bělíková Martina 0000 Příbram148 (0) 1
166. Čekanová Romana 1969 Praha 4144 (0) 1
167. Bílková Tereza 1986 TC Batalion Jicin144 (0) 1
168. Kolesarova Maria 1987 144 (0) 1
169. Hubert Elena 1989 Freiberg144 (0) 1
170. Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí144 (0) 1
171. Bartušková Jana 1977 Češnovice144 (0) 1
172. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram140 (0) 1
173. Tichá Libuše 1982 Brnířov140 (0) 1
174. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy140 (0) 1
175. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau140 (0) 1
176. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí140 (0) 1
177. Hudecová Alena 1994 Dobříš140 (0) 1
178. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny137 (0) 1
179. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely137 (0) 1
180. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
181. Jindrová Věra 1989 CZ - IT Developer137 (0) 1
182. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček137 (0) 1
183. Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu137 (0) 1
184. Dědková Klára 1978 137 (0) 1
185. Veselá Adéla 1986 137 (0) 1
186. Černohorská Barbora 1989 137 (0) 1
187. Kryvobokova Dariya 1998 Příbram135 (0) 2
188. Nová Jana 1971 OK Dobříš134 (0) 1
189. Jeníková Zdeňka 1974 134 (0) 1
190. Pitoňáková Andrea 1989 Liptovský Hrádok134 (0) 1
191. Hušková Zuzana 1987 Praha134 (0) 1
192. Kusáková Kateřina 1988 Komárov134 (0) 1
193. Kubešová Radana 1975 134 (0) 1
194. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč131 (0) 1
195. Hanušová Pavlína 1970 Silvia Nortica Run131 (0) 1
196. Červenková Michaela 1976 131 (0) 1
197. Jirásková Kateřina 1976 Praha 9131 (0) 1
198. Findejsová Kateřina 1994 zadny131 (0) 1
199. Haníková Adéla 0000 Nymburk131 (0) 1
200. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team128 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 369   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: