Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 101-200 z celkem 414   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun200 (0) 1
102. Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy200 (0) 1
103. Čípová Magda 1984 200 (0) 1
104. Kotlíková Petra 1982 200 (0) 1
105. Šindelářová Blanka 1972 200 (0) 1
106. Fairaislová Iveta 1998 TCV Jindřichův Hradec200 (0) 1
107. Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav200 (0) 1
108. Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky196 (0) 2
109. Kašpírková Radka 1981 Dobříš196 (0) 2
110. Pechová Michaela 1985 Příbram196 (0) 2
111. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice195 (0) 1
112. Klimešová Lucie 1983 Praha195 (0) 1
113. Zvir Bernarda 1958 DEO PODKRIŽNIK195 (0) 1
114. Hajduková Michaela 1996 Dukla Praha195 (0) 1
115. Schwalbe Ulrike 1978 ATS Kulmbach195 (0) 1
116. Jemelíková Adéla 1988 Hranice195 (0) 1
117. Tuhovčáková Veronika 1984 195 (0) 1
118. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice190 (0) 1
119. Hejtíková Gabriela 1981 ---190 (0) 1
120. Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň190 (0) 1
121. Havránková Marta 1989 Behej Brno.com190 (0) 1
122. Hofmanová Markéta 1984 190 (0) 1
123. Andrlová Veronika 1990 Kerberos190 (0) 1
124. Řehůřková Silvia 0000 Fitnesky Jince188 (0) 2
125. Šulajová Sandra 1992 Hořovice188 (0) 2
126. Honzáková Jiřina 1965 CZ185 (0) 1
127. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha185 (0) 1
128. Zoulová Dominika 1992 185 (0) 1
129. Šibravová Lenka 1982 Kerteam185 (0) 1
130. Eliášová Barbora Eva 2009 Gymnázium Příbram185 (0) 1
131. Slepičková Renáta 1994 --185 (0) 1
132. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer180 (0) 1
133. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka180 (0) 1
134. Bambasová Markéta 1983 ---178 (0) 2
135. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
136. Breburdová Hana 1961 MK Kladno176 (0) 1
137. Fryšová Kristýna 1976 Praha 8176 (0) 1
138. Bukovcová Eva 1996 Hlučín176 (0) 2
139. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček174 (0) 2
140. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk172 (0) 1
141. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost172 (0) 1
142. Loumová Magdaléna 1960 Praha 5172 (0) 1
143. Sklenářová Lucie 1993 Zdice172 (0) 1
144. Leitermanová Miroslava 1985 172 (0) 1
145. Říhová Andrea 1994 Halouny - Svinaře172 (0) 1
146. Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4172 (0) 1
147. Medová Ivana 1977 Zbečno172 (0) 1
148. Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka172 (0) 2
149. Plojharová Zuzana 1994 168 (0) 1
150. Vančáková Magdaléna 1962 Gerontclub168 (0) 1
151. Jendro Justine 1992 Freiberg168 (0) 1
152. Fílová Lenka 1973 ATOM team168 (0) 1
153. Mudrová Bohumila 1982 166 (0) 2
154. Čapková Martina 1977 Příbram164 (0) 1
155. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
156. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz164 (0) 1
157. Cuříková Petra 1983 BŽB164 (0) 1
158. Rottová Kateřina 1976 164 (0) 1
159. Stippel Andrea 1969 DJK Schwabisch Gmünd164 (0) 1
160. Wendlerová Kristýna 1980 UWG164 (0) 1
161. Šulcová Jitka 1974 Maraton klub Kladno164 (0) 1
162. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer160 (0) 1
163. Egemová Linda 1981 Valoa Race160 (0) 1
164. Stránělová Eva 1998 SK Rover160 (0) 1
165. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice160 (0) 1
166. Šmídová Iva 1982 160 (0) 2
167. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM156 (0) 1
168. Šnáblová Jana 1984 BKČS156 (0) 1
169. Teplá Jana 1979 Úvaly156 (0) 1
170. Rumáková Kristýna 1989 Plzeň156 (0) 1
171. Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř156 (0) 1
172. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy156 (0) 1
173. Grossová Tereza 1991 156 (0) 2
174. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška152 (0) 1
175. Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav152 (0) 1
176. Batulková Anna 1983 Panděra152 (0) 1
177. Ungerová Aneta 1983 CZ152 (0) 1
178. Holá Klára 1967 žížnivá čára/česká bříza152 (0) 1
179. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team148 (0) 1
180. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU148 (0) 1
181. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň148 (0) 1
182. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr148 (0) 1
183. Gruberova Marketa 1982 MK Kladno148 (0) 1
184. Strnadová Lucie 1986 Jihlava148 (0) 1
185. Bělíková Martina 0000 Příbram148 (0) 1
186. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno148 (0) 1
187. Lišková Jiřina 1991 148 (0) 2
188. Čekanová Romana 1969 Praha 4144 (0) 1
189. Bílková Tereza 1986 TC Batalion Jicin144 (0) 1
190. Kolesarova Maria 1987 144 (0) 1
191. Hubert Elena 1989 Freiberg144 (0) 1
192. Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí144 (0) 1
193. Bartušková Jana 1977 Češnovice144 (0) 1
194. Parhová Adéla 1990 Prague triatlon144 (0) 1
195. Tichá Libuše 1982 Brnířov140 (0) 1
196. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy140 (0) 1
197. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau140 (0) 1
198. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí140 (0) 1
199. Hudecová Alena 1994 Dobříš140 (0) 1
200. Blažková Jana 1977 Rokycany140 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 414   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: