Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.9.2014 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:46:39 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:47:53 Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek 195 2. 195
3. 00:52:41 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 3. 190
4. 00:54:33 Hospodarzová Markéta 1974 Sokol Unhošť 185 1. 200
5. 00:54:39 Potůčková Eva 1977 HISPORT TEAM 180 2. 195
6. 00:55:06 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 176 3. 190
7. 00:55:39 Šibravová Lenka 1982 kerteam 172 4. 185
8. 00:56:59 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 168 5. 180
9. 00:57:19 Mališová Karla 1960 USK Praha 164 1. 200
10. 00:57:25 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 160 4. 185
11. 00:58:43 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 156 2. 195
12. 00:58:54 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 152 5. 180
13. 00:59:17 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 148 3. 190
14. 00:59:18 Borecká Alena 1957 Nyřany 144 1. 200
15. 01:00:00 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 140 6. 176
16. 01:00:40 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 137 7. 172
17. 01:02:49 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 134 8. 168
18. 01:03:00 Svobodová Martina 1976 Příbram 131 9. 164
19. 01:03:28 Petřeková Monika 1987 Rožmitál 128 6. 176
20. 01:03:58 Černohorská Barbora 1989 Drahlín 125 7. 172
21. 01:04:27 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 122 10. 160
22. 01:06:09 Štěchová Kristýna 1990 119 8. 168
23. 01:06:27 Vesecká Renáta 1973 Příbram 116 11. 156
24. 01:07:17 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 113 9. 164
25. 01:08:24 Andrušíková Radka 1968 Sedlčany 110 4. 185
26. 01:09:07 Vodvářková Tereza 1985 Brno -Špitálka 108 10. 160
27. 01:09:14 Kupečková Miluše 1978 Příbram 106 12. 152
28. 01:09:17 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 2. 195
29. 01:09:37 Míková Hana 1980 Kukačky 102 11. 156
30. 01:09:45 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 100 12. 152
31. 01:10:39 Gregorová Jitka 1991 Žleby 98 13. 148
32. 01:10:54 Matunová Klára 1987 96 14. 144
33. 01:12:05 Havlová Marie 1989 94 15. 140
34. 01:12:05 Havlová Zlata 1986 Triohavel s.r.o. 92 16. 137
35. 01:12:14 Mikesková Petra 1975 Příbram 90 13. 148
36. 01:14:05 Matulová Alice 1978 relax 88 14. 144
37. 01:16:01 Vaindlová Pavla 1986 Mirošov 86 17. 134
38. 01:21:42 Jarolímková Jarmila 1980 84 18. 131

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: