Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.11.2014 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:58 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:15:36 Dubská Tereza 0000 LOKO - Divné holky 195 2. 195
3. 00:16:03 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 3. 190
4. 00:16:17 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 185 4. 185
5. 00:16:19 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 180 1. 200
6. 00:16:25 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 176 1. 200
7. 00:17:07 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 172 2. 195
8. 00:17:23 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 168 3. 190
9. 00:17:24 Sklenářová Lucie 0000 Beroun 164 5. 180
10. 00:17:34 Maušová Karla 0000 VSK Praha 160 2. 195
11. 00:17:42 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 156 3. 190
12. 00:17:47 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 152 4. 185
13. 00:17:58 Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 148 6. 176
14. 00:18:00 Vrbová Lenka 1973 -- 144 5. 180
15. 00:18:04 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 140 6. 176
16. 00:18:07 Petřeková Monika 1987 Rožmitál 137 7. 172
17. 00:18:32 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 134 8. 168
18. 00:18:49 Pergnerová Eva 0000 AC Falcon Rokycany 131 9. 164
19. 00:18:57 Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství 128 7. 172
20. 00:19:02 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 125 4. 185
21. 00:19:19 Kroftová Lucie 0000 AC Falcon Rokycany 122 10. 160
22. 00:19:43 Svobodová Dana 1952 Příbram 119 2. 195
23. 00:19:57 Gregorová Daniela 1974 Komárov 116 8. 168
24. 00:20:03 Vaňková Ludmila 1982 Mníšek p. B. 113 11. 156
25. 00:20:04 Křížová Alena 0000 Hředle 110 9. 164
26. 00:20:11 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 108 12. 152
27. 00:20:27 Popovová Jaroslava 1948 AC Falcon Rokycany 106 3. 190
28. 00:20:49 Hořejšová Hana 1960 Příbram 104 5. 180
29. 00:21:05 Krejčová Veronika 0000 Střela Žebrák 102 13. 148
30. 00:22:03 Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 100 4. 185
31. 00:22:04 Laubová Petra 0000 LOKO Beroun 98 10. 160
32. 00:23:15 Cibulková Zdena 0000 Hořovice 96 5. 180
33. 00:19:27 Procházková Irena 1957 TJ Háje 94 1. 200
34. 00:22:55 Vopeláková Pavla 0000 Hořovice 92 11. 156
35. 00:24:16 Sobotková Eva 0000 Beroun 90 6. 176
36. 00:25:01 Fryšová Dagmar 0000 Hořovice 88 12. 152
37. 00:26:00 Sekyrová Ivana 1971 adidas BOOST Team / AK Sokolov 86 13. 148
38. 00:27:26 Horká Jana 0000 Sokol Počaply 84 6. 176
39. 00:27:33 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 82 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: