Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.11.2014 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:02 Zimovjanová Tereza 1995 Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:42:11 Šimáková Jitka 1986 Říčany 195 2. 195
3. 00:44:34 Idris Beshirová Carmen 1998 Adidas TEAM Zdice 190 3. 190
4. 00:45:00 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 185 4. 185
5. 00:47:14 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 180 1. 200
6. 00:47:53 Václavíková Jana 1996 Sklárna Ajeto Lindava 176 5. 180
7. 00:48:36 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 2. 195
8. 00:48:52 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 168 3. 190
9. 00:49:09 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:49:26 Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam 160 6. 176
11. 00:49:41 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 156 4. 185
12. 00:50:14 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 2. 195
13. 00:50:27 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 148 5. 180
14. 00:50:52 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 144 6. 176
15. 00:50:58 Kudrnovská Eva 1986 140 7. 172
16. 00:51:08 Škopová Karteřina 1993 Praha 137 8. 168
17. 00:51:23 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 134 7. 172
18. 00:51:32 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 131 9. 164
19. 00:51:36 Fronková Vendula 1984 AC Domažlice 128 10. 160
20. 00:51:41 Midulová Kataryna 1987 Žilina- Dolný Hričov 125 11. 156
21. 00:51:59 Chmelíková Michaela 1975 Plzeň 122 8. 168
22. 00:53:11 Kučerová Pavla 1976 SK Zdice 119 9. 164
23. 00:54:03 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 116 10. 160
24. 00:54:35 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 113 12. 152
25. 00:54:50 Pokorná Dagmar 1977 Praha 110 11. 156
26. 00:55:04 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 108 12. 152
27. 00:55:39 Arnotová Kateřina 1973 Run Porg Praha 106 13. 148
28. 00:56:30 Koukolíková Lucie 1985 Rokycany 104 13. 148
29. 00:56:42 Hutarová Edita 1978 Praha 102 14. 144
30. 00:56:49 Najmonová Ester 1997 TJ Neratovice 100 14. 144
31. 00:56:55 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 98 15. 140
32. 00:57:19 Kulmonová Monika 1968 Běžecká škola KV 96 3. 190
33. 00:57:34 Morávková Petra 1973 Praha Komořany 94 16. 137
34. 00:57:49 Vlková Martina 1984 Praha 92 15. 140
35. 00:57:58 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 1. 200
36. 00:58:05 Zborníková Veronika 1984 Tymákov 88 16. 137
37. 00:58:06 Blažková Denisa 1968 Praha 86 4. 185
38. 00:58:40 Dudová Eva 1977 Loko Beroun 84 17. 134
39. 00:59:23 Sajner Šárka 0000 Praha 82 17. 134
40. 00:59:31 Nemeškalová Markéta 1985 Praha 80 18. 131
41. 00:59:32 Kubíčková Kristýna 1982 Praha 78 19. 128
42. 01:00:00 Legnerová Lenka 1989 TTT Praha 76 20. 125
43. 01:00:06 Marešová Pavlína 1996 Podluhy 74 21. 122
44. 01:00:35 Kompaniets Tatiana 1983 72 22. 119
45. 01:01:07 Richterová Radka 1981 Báječné ženy v běhu 70 23. 116
46. 01:02:11 Husáková Klára 1988 Přelouč 68 24. 113
47. 01:02:35 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 66 25. 110
48. 01:03:42 Hytychová Adéla 1982 64 26. 108
49. 01:03:49 Studničková Barbrora 1989 Úhonice 62 27. 106
50. 01:05:09 Chmelová Iva 1962 Červená Řečice 60 5. 180
51. 01:06:39 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 58 18. 131
52. 01:06:44 Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se 56 28. 104
53. 01:21:50 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 54 2. 195
54. 01:28:50 Egemová Linda 1981 Valoa Race 52 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: