Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (76)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 319   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2010 (50) 15
2. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB1980 (20) 12
3. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram1950 (50) 15
4. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1840 (50) 15
5. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany1824 (40) 14
6. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1766 (50) 15
7. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1686 (50) 15
8. Večerková Marcela 1981 Veverky1525 (20) 12
9. Svobodová Dana 1952 Příbram1354 (30) 13
10. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1279 (0) 10
11. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram1270 (0) 8
12. Hořejšová Hana 1960 Příbram1241 (30) 13
13. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram1203 (0) 10
14. Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram1037 (0) 6
15. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo937 (0) 6
16. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM760 (0) 5
17. Matulová Alice 1978 relax735 (0) 7
18. Bonková Gisela 1975 Příbram709 (0) 7
19. Bartoňová Jana 1982 659 (0) 5
20. Svatková Barbora 1985 Praha643 (0) 4
21. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram566 (0) 4
22. Gregorová Daniela 1974 Komárov519 (0) 4
23. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram519 (0) 4
24. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha483 (0) 5
25. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun472 (0) 3
26. Mališová Karla 1960 USK Praha461 (0) 3
27. Krůtová Marcela 1971 Lhota444 (0) 4
28. Svozilová Ludmila 1983 Veverky439 (0) 3
29. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
30. Gerychová Michaela 1982 Zaječov400 (0) 2
31. Churáňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov395 (0) 2
32. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B385 (0) 2
33. Poborská Helena 1978 KERTEAM Praha385 (0) 2
34. Hrubá Gábina 1977 Skálíci356 (0) 2
35. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice352 (0) 3
36. Vesecká Renáta 1973 Příbram352 (0) 3
37. Štefaničová Hana 1976 Příbram348 (0) 2
38. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť336 (0) 2
39. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš332 (0) 2
40. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy328 (0) 2
41. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny328 (0) 2
42. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team316 (0) 2
43. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany312 (0) 2
44. Čapková Martina 1977 Příbram309 (0) 2
45. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team308 (0) 2
46. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží293 (0) 3
47. Kamicová Pavlína 1982 289 (0) 2
48. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň289 (0) 2
49. Vrbová Lenka 1973 --289 (0) 2
50. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství282 (0) 2
51. Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se279 (0) 3
52. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun276 (0) 2
53. Tichá Libuše 1982 Brnířov275 (0) 2
54. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice271 (0) 2
55. Kafková Lucie 1982 Zdice271 (0) 2
56. Nerudová Kateřina 1983 Dobříš268 (0) 2
57. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška265 (0) 2
58. Gregorová Jitka 1991 Žleby265 (0) 2
59. Procházková Ivona 1975 Blatná265 (0) 3
60. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.259 (0) 2
61. Procházková Pavlína 1964 Hořovice259 (0) 2
62. Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany252 (0) 2
63. Pačandová Dana 1971 Hejvy´s intimmate Team250 (0) 2
64. Čekanová Romana 0000 238 (0) 2
65. Ryjáčková Iva 1988 žádný klub234 (0) 2
66. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček233 (0) 2
67. Kupečková Miluše 1978 Příbram232 (0) 2
68. Lánská Štěpánka 1997 SK Sporting229 (0) 2
69. Bartošová Milada 1953 Příbram226 (0) 2
70. Nová Jana 1971 OK Dobříš226 (0) 2
71. Cibulková Zdena 0000 Hořovice224 (0) 2
72. Jarolímková Jarmila 1980 223 (0) 2
73. Koukolíková Lucie 1985 Rokycany222 (0) 2
74. Lesáková Lucie 1985 ---219 (0) 2
75. Kudrličková Zlata 1987 ADAM216 (0) 2
76. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun215 (0) 2
77. Humlová Magdaléna 1976 KC Příbram215 (0) 2
78. Krátká Martina 1974 Letizia Dobříš212 (0) 2
79. Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team200 (0) 1
80. Hejtíková Gabriela 1981 ---200 (0) 1
81. Fričková Pavla 0000 PSK Olymp Praha200 (0) 1
82. Kern Karin 1967 DJK Schwäbisch Gmünd200 (0) 1
83. Schorná Pavla 1980 Salomon team, TJ Maratons200 (0) 1
84. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram198 (0) 2
85. Mottlová Daniela 1991 Březnice198 (0) 2
86. Slivkaničová Ivana 1962 Hisport198 (0) 2
87. Barášková Lucie 1980 Příbram197 (0) 2
88. Gecová Tereza 1983 CZ - Tarahumara195 (0) 1
89. Holečková Helena 0000 JUDO4FUN195 (0) 1
90. Sekyrová Ivana 1971 adidas BOOST Team / AK Sokolov195 (0) 1
91. Zuzánková Tereza 1986 ELEVEN RUN TEAM195 (0) 1
92. Volencová Kamila 1989 Ekonom Praha Outdoor194 (0) 2
93. Honzáková Jiřina 1965 CZ190 (0) 1
94. Balážová Stanislava 1991 Daira190 (0) 1
95. Klimešová Lucie 1983 Praha190 (0) 1
96. Sýkorová Petra 1976 Praha190 (0) 1
97. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha185 (0) 1
98. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice185 (0) 1
99. Čípová Magdalena 0000 185 (0) 1
100. Doležalová Vendula 1987 KOS Plzeň185 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 319   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: