Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.11.2015 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:50 Churáňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:43:00 Zuzánková Tereza 1986 ELEVEN RUN TEAM 195 1. 200
3. 00:43:59 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 190 2. 195
4. 00:46:04 Šimáková Jitka 1986 Říčany 185 3. 190
5. 00:47:09 Nováková Martina 1992 LAWI SPORT Ml.Boleslav 180 4. 185
6. 00:47:26 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 176 2. 195
7. 00:48:01 Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun 172 5. 180
8. 00:48:23 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:48:55 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 164 2. 195
10. 00:50:33 Fafejtová Radka 1979 TJ Liga 100 Praha 160 3. 190
11. 00:50:50 Karbanová vendula 1983 VSK Humanita Praha 156 6. 176
12. 00:51:13 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 152 7. 172
13. 00:51:13 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 4. 185
14. 00:51:17 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 144 5. 180
16. 00:52:35 Mališová Karla 1960 USK Praha 137 1. 200
17. 00:53:05 Janovská Kateřina 1981 Praha 134 8. 168
18. 00:53:19 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 131 6. 176
19. 00:53:32 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 128 7. 172
20. 00:54:05 Bajerová Michaela 1973 Plzeň 125 8. 168
21. 00:54:05 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 122 9. 164
22. 00:54:48 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 119 10. 160
23. 00:54:52 Hájková Lucie 1986 Raul Praha 116 9. 164
24. 00:54:58 Chmelíková Michaela 1975 Plzeň 113 11. 156
25. 00:55:55 Šimůnková Gabriela 1997 Run Porg Praha 110 1. 200
26. 00:56:30 Glazerová Petra 1991 Cheb 106 11. 156
27. 00:56:30 Hanousková Veronika 1990 108 10. 160
28. 00:58:00 Bartoňová Jana 1982 104 12. 152
29. 00:58:54 Reitermanová Mirka 1971 Beroun 102 12. 152
30. 00:59:19 Ernestová Eva 1963 Spona Teplice 100 4. 185
31. 00:59:38 Egemová Linda 1981 Valoa Race 98 13. 148
32. 01:00:09 Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 96 13. 148
33. 01:00:13 Dočkálková Martina 1975 Dobříš 94 14. 144
34. 01:00:30 Martincová Alena 1980 Beroun 92 15. 140
35. 01:00:40 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 90 5. 180
36. 01:00:44 Slivkaničová Ivana 1962 Hisport 88 6. 176
37. 01:01:25 Svobodová Dana 1952 Příbram 86 2. 195
38. 01:01:30 Legnerová Lenka 1989 TTT Praha 84 14. 144
39. 01:01:37 Koukolíková Lucie 1985 Rokycany 82 15. 140
40. 01:02:07 Stonová Štěpánka 1975 AŠK Mazurská Praha 80 16. 137
41. 01:02:09 Šafránková Jana 1965 Praha 78 7. 172
42. 01:02:54 Arnotová Kateřina 1973 Run Porg Praha 76 17. 134
43. 01:03:24 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 74 16. 137
44. 01:03:25 Hořejšová Hana 1960 Příbram 72 3. 190
45. 01:04:10 Šulcová Jana 1986 Beroun 70 17. 134
46. 01:04:45 Žaliová Iva 1977 AVC SNB Praha 68 18. 131
47. 01:06:20 Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun 66 18. 131
48. 01:06:32 Drnková Veronika 1987 Tušanka Seletice 64 19. 128
49. 01:06:32 Parkanová Václava 1979 Tyšunky 62 19. 128
50. 01:07:34 Lachout Gabriela 1978 Praha 60 20. 125
51. 01:07:56 Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 58 4. 185
52. 01:09:17 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 56 21. 122
53. 01:11:36 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 54 22. 119
54. 01:20:28 Morávková Tereza 1985 Mamap & Partner 52 20. 125
55. 01:24:50 Vačkářová Andrea 1975 Adrien Elixir Team 50 23. 116
56. 01:26:28 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 48 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: