Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.5.2016 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:42 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:34:37 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:36:29 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:37:09 Večerková Marcela 1981 Veverky 185 1. 200
5. 00:37:40 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 180 2. 195
6. 00:37:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:38:54 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 3. 190
8. 00:39:24 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 168 3. 190
9. 00:39:59 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 164 4. 185
10. 00:40:50 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 5. 180
11. 00:41:01 Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 156 3. 190
12. 00:41:11 Ryjáčková Iva 1988 žádný klub 152 4. 185
13. 00:41:15 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 148 4. 185
14. 00:42:27 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 144 6. 176
15. 00:42:41 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 5. 180
16. 00:43:01 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 137 5. 180
17. 00:44:56 Havrlíková Veronika 1977 TJ Trnkov 134 7. 172
18. 00:45:15 Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství 131 8. 168
19. 00:45:23 Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 128 1. 200
20. 00:46:08 Burianová Martina 1970 Březnice 125 6. 176
21. 00:46:23 Hořejšová Hana 1960 Příbram 122 1. 200
22. 00:48:33 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 7. 172
23. 00:50:55 Chocholová Barbora 1990 TJ Lisovice 116 6. 176
24. 00:51:00 Poláková Martina 1986 Polák team 113 7. 172
25. 00:51:07 Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 110 8. 168
26. 00:51:51 Levanti Hana 1977 Levandulová 108 9. 164
27. 00:54:47 Sikorová Jitka 1977 Sikorová Team 106 10. 160
28. 00:56:25 Tuháčková Hedvika 1997 Chrást 104 2. 195
29. 00:56:28 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 102 8. 168
30. 00:58:25 Bartošová Milada 1953 Příbram 100 2. 195
31. 01:04:13 Janoušková Adéla 1984 Adjan 98 9. 164
32. 01:09:33 Petriláková Petra 1976 --- 96 11. 156
33. 01:13:08 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 94 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: