Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.6.2016 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:17 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 200 1. 200
2. 00:27:40 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:27:49 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 190 2. 195
4. 00:29:10 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 2. 195
5. 00:29:28 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 180 1. 200
6. 00:29:32 Benedová Gabriela 1986 Hořovice 176 3. 190
7. 00:30:03 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 2. 195
8. 00:30:12 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 168 3. 190
9. 00:30:32 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 00:30:39 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 160 4. 185
11. 00:31:54 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 4. 185
12. 00:33:11 Holá Michaela 1984 --- 152 5. 180
13. 00:33:56 Svobodová Dana 1952 Příbram 148 1. 200
14. 00:34:18 Hartmanová Stanislava 1958 --- 144 2. 195
15. 00:35:17 Ksandrová Lucie 1986 Běštín 140 6. 176
16. 00:35:55 Krůtová Marcela 1971 Lhota 137 4. 185
17. 00:36:13 Černá Kateřina 1990 Drhovce 134 7. 172
18. 00:36:25 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 8. 168
19. 00:39:13 Čábelková Alexandra 1976 Příbram 128 5. 180
20. 00:39:50 Klimešová Soňa 1972 125 6. 176
21. 00:41:14 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 122 5. 180
22. 00:42:02 Machová Alena 1995 Pičín 119 9. 164
23. 00:42:21 Vlčková Blanka 1982 Příbram 116 10. 160
24. 00:43:51 Kašpárková Nikola 1988 Jince 113 11. 156
25. 00:43:52 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 110 12. 152
26. 00:49:08 Bartošová Milada 1953 Příbram 108 3. 190
27. 01:05:40 Feniková Renáta 1968 Ohrazenice 106 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: