Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.6.2016 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:21:43 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:21:55 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:22:19 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 2. 195
4. 00:22:23 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:22:56 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 180 3. 190
6. 00:23:20 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 2. 195
7. 00:23:52 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 172 2. 195
8. 00:23:54 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 168 4. 185
9. 00:24:08 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 164 3. 190
10. 00:24:18 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 5. 180
11. 00:25:16 Pietrula Miroslav 1973 Jince 156 4. 185
12. 00:25:28 Bodický Michal 1997 --- 152 3. 190
13. 00:25:47 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 148 5. 180
14. 00:26:04 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 144 6. 176
15. 00:26:06 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 140 1. 200
16. 00:26:24 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 137 7. 172
17. 00:26:26 Vejr Petr 1980 SK Jiné 134 8. 168
18. 00:26:28 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 131 9. 164
19. 00:26:32 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 128 10. 160
20. 00:26:44 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 125 6. 176
21. 00:27:14 Hula Radek 1982 SK Jince 122 11. 156
22. 00:27:27 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 119 12. 152
23. 00:27:30 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 116 7. 172
24. 00:27:35 Chochola Petr 1977 Florbal NS 113 13. 148
25. 00:27:41 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 110 14. 144
26. 00:27:49 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 15. 140
27. 00:28:06 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 2. 195
28. 00:28:21 Malát Milan 1978 Hluboš 104 16. 137
29. 00:28:25 Lacina Josef 1978 CK Záluží 102 17. 134
30. 00:28:37 Burda Stanislav 1998 Příbram 100 4. 185
31. 00:29:15 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 98 8. 168
32. 00:29:16 Vlček Petr 1973 Hořovice 96 9. 164
33. 00:29:37 Hřídel Radek 1974 Příbram 94 10. 160
34. 00:29:40 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 92 1. 200
35. 00:29:52 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 90 3. 190
36. 00:29:57 Vašík Miroslav 1995 Lochovice 88 18. 131
37. 00:30:01 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 86 19. 128
38. 00:30:03 Sklenář Vítězslav 1971 84 11. 156
39. 00:30:11 Hula Aleš 1980 SK Jince 82 20. 125
40. 00:30:24 Filip Karel 1955 MK Kladno 80 2. 195
41. 00:31:20 Hrkal Jakub 1997 Jince 78 5. 180
42. 00:31:29 Vejr Tomáš 1979 Praha 76 21. 122
43. 00:31:52 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 74 3. 190
44. 00:32:14 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 72 12. 152
45. 00:32:17 Krahulec Marek 1988 Lochovice 70 22. 119
46. 00:32:28 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 68 23. 116
47. 00:32:46 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 66 24. 113
48. 00:33:08 Svoboda Jan 1943 Příbram 64 1. 200
49. 00:33:16 Novotný Pavel 1980 Jince 62 25. 110
50. 00:33:30 Veselý Michal 1975 CK Záluží 60 13. 148
51. 00:33:46 Vošahlík Kamil 1985 Volejbal Jince 58 26. 108
52. 00:34:16 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 56 4. 185
53. 00:34:30 Růžička Tomáš 1985 Chovatelé Jince 54 27. 106
54. 00:35:13 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 52 4. 185
55. 00:36:23 Houžvička Miloš 1978 Příbram 50 28. 104
56. 00:38:13 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 48 5. 180
57. 00:39:50 Klimeš Václav 1968 46 14. 144
58. 00:41:44 Smola Jiří 1976 44 15. 140
59. 00:42:21 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 42 29. 102
60. 00:43:52 Strniště Jakub 1992 Obecnice 40 30. 100
61. 00:43:52 Kašpárek Zdeněk 1988 Jince 39 31. 98
62. 00:48:16 Vitásek Josef 1958 Buková 38 5. 180
63. 00:57:33 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 37 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: