Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.6.2016 - Příbramský 1/2 maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:32:06 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 01:32:48 Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team 195 1. 200
3. 01:35:00 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 2. 195
4. 01:38:33 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 185 1. 200
5. 01:39:33 Štefaničová Hana 1976 Příbram 180 2. 195
6. 01:39:44 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 2. 195
7. 01:41:15 Zoulová Dominika 1992 172 3. 190
8. 01:42:43 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 01:45:55 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 01:47:20 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 160 5. 180
11. 01:48:28 Vagnerová Zuzana 1980 156 6. 176
12. 01:48:49 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 01:49:03 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 148 4. 185
14. 01:49:20 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 144 7. 172
15. 01:49:23 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 140 8. 168
16. 01:53:18 Petřeková Monika 1987 Rožmitál 137 5. 180
17. 01:53:29 Melišová Kateřina 1986 134 6. 176
18. 01:54:38 Prunerová Eva 1979 --- 131 9. 164
19. 01:55:28 Štefanová Lucie 1979 128 10. 160
20. 01:56:12 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 125 7. 172
21. 01:57:53 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 122 4. 185
22. 01:58:30 Urbanová Zora 1974 --- 119 11. 156
23. 01:59:38 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 116 12. 152
24. 02:00:39 Řeháková Pavla 1985 113 8. 168
25. 02:02:08 Rojová Anna 1992 Sokol Spálené Poříčí 110 9. 164
26. 02:02:16 Šounova Jana 1979 108 13. 148
27. 02:02:27 Bilinová Lucie 1985 106 10. 160
28. 02:03:16 Maříková Veronika 1984 žádný klub 104 11. 156
29. 02:03:16 Havrlíková Veronika 1977 TJ Trnkov 102 14. 144
30. 02:03:17 Kačenová Andrea 1984 100 12. 152
31. 02:03:37 Bilinová Šárka 1997 98 1. 200
32. 02:03:37 Trešlová Hana 1991 Baláž Extreme-Team Ostrava 96 13. 148
33. 02:04:46 Maršálková Michala 1980 94 15. 140
34. 02:06:05 Bambasová Markéta 1983 --- 92 14. 144
35. 02:07:28 Bučilová Lenka 1998 90 2. 195
36. 02:08:12 Mikešová Eva 1983 88 15. 140
37. 02:08:36 Kroupova Petra 1984 86 16. 137
38. 02:08:38 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 84 17. 134
39. 02:08:52 Karasová Pavla 1978 82 16. 137
40. 02:10:13 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 80 18. 131
41. 02:10:51 Budková Iva 1985 78 19. 128
42. 02:11:24 Hořejšová Hana 1960 Příbram 76 1. 200
43. 02:13:24 Rojová Monika 1966 Sokol Spálené Poříčí 74 5. 180
44. 02:13:30 Petriláková Zdeňka 1986 72 20. 125
45. 02:13:36 Hasalíková Eva 1993 70 21. 122
46. 02:14:14 Zemanová Alexandra 1980 68 17. 134
47. 02:14:55 Lesáková Lucie 1985 --- 66 22. 119
48. 02:15:21 Kratochvílová Pavla 1988 Plzeňští TEMPO MAKERS 64 23. 116
49. 02:16:49 Šípová Irena 1984 62 24. 113
50. 02:17:54 Cajthamlova Natalie 1988 60 25. 110
51. 02:19:02 Straková Monika 1990 Matky v akci :-) 58 26. 108
52. 02:23:35 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 56 6. 176
53. 02:25:13 Ladmová Petra 1977 54 18. 131
54. 02:25:33 Gabrišková Markéta 1990 52 27. 106
55. 02:27:16 Kočová Jana 1963 50 7. 172
56. 02:27:18 Havlová Martina 1974 48 19. 128
57. 02:27:25 Svobodová Jana 1986 46 28. 104
58. 02:27:51 Jeřábková Petra 1986 44 29. 102
59. 02:31:31 Boukalová Naďa 1988 42 30. 100
60. 02:51:19 Bartošová Milada 1953 Příbram 40 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: