Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.8.2016 - Eleven Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:37 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
2. 00:34:12 Rendl Josef 1976 tj packa praha 195 1. 200
3. 00:34:34 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 190 2. 195
4. 00:34:53 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 3. 190
5. 00:36:07 Čejka Bořivoj 1980 Chrudim 180 2. 195
6. 00:36:22 Raboch Ivan 1966 Žebrák 176 1. 200
7. 00:36:34 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 4. 185
8. 00:36:43 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 3. 190
9. 00:36:52 Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 164 4. 185
10. 00:36:53 Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci 160 1. 200
11. 00:37:22 Wohl Pavel 1997 VSK FTVS Praha 156 2. 195
12. 00:37:25 Vlček Martin 1987 TJ Turnov 152 5. 180
13. 00:37:34 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 148 5. 180
14. 00:37:43 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 144 2. 195
15. 00:37:51 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 140 6. 176
16. 00:39:09 Látal Marek 1975 Mořina 137 7. 172
17. 00:39:10 Hurajt Marek 1987 Hořovice 134 6. 176
18. 00:39:35 Mejzr Dušan 1974 Veverky 131 8. 168
19. 00:39:38 Rataj Pavel 1969 Rokycany 128 9. 164
20. 00:40:16 Vaněk Pavel 1964 Praha 125 3. 190
21. 00:40:18 Pěchota Pavel 1987 Plzeň 122 7. 172
22. 00:40:47 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 119 1. 200
23. 00:40:51 Koula Petr 1983 Žvahov 116 8. 168
24. 00:41:10 Holeček Michal 1974 Karlštejn 113 10. 160
25. 00:41:13 Kasa Martin 1980 Pilulka.cz running team 110 9. 164
26. 00:41:27 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 11. 156
27. 00:41:43 Redlich Tomáš 1988 San Piego 106 10. 160
28. 00:41:56 Prouza Martin 1967 Divný holky 104 12. 152
29. 00:42:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 102 13. 148
30. 00:42:15 Druzescu Filip 1976 100 14. 144
31. 00:42:17 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 98 11. 156
32. 00:42:20 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 96 12. 152
33. 00:42:28 Lukeš Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM 94 15. 140
34. 00:42:29 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 92 13. 148
35. 00:42:31 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 14. 144
36. 00:42:42 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 88 16. 137
37. 00:42:59 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 15. 140
38. 00:43:05 Žák Ondřej 1972 Tachlovice 84 17. 134
39. 00:43:13 Lisner Jakub 1985 Rokycany 82 16. 137
40. 00:43:42 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 80 18. 131
41. 00:44:01 Pavlica Martin 1972 78 19. 128
42. 00:44:06 Zeman Jiří 1950 Liteň - Leč 76 2. 195
43. 00:44:09 Hojda Petr 1957 Klenci p.Čerchovem 74 4. 185
44. 00:44:18 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 72 20. 125
45. 00:44:24 Ryvola Vojtěch 1998 Praha-Radotín 70 3. 190
46. 00:44:24 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 68 17. 134
47. 00:44:55 Veselý Lukáš 1994 66 18. 131
48. 00:45:14 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 64 21. 122
49. 00:45:54 Sandalov Nikolay 1978 62 19. 128
50. 00:46:20 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 60 22. 119
51. 00:46:21 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 58 20. 125
52. 00:46:35 Dohnal František 1987 Lovosice 56 21. 122
53. 00:47:07 Velehradský Petr 1959 Nučice 54 5. 180
54. 00:47:13 Škarda Ruda 1977 Unhošť 52 22. 119
55. 00:47:27 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 50 6. 176
56. 00:47:33 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 48 7. 172
57. 00:47:36 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 46 23. 116
58. 00:47:41 Hřídel Radek 1974 Příbram 44 24. 113
59. 00:47:49 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 42 3. 190
60. 00:47:59 Žihla Petr 1983 40 23. 116
61. 00:48:02 Kulda Jan 1989 AKTYRun 39 24. 113
62. 00:48:02 Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 38 8. 168
63. 00:48:12 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 37 1. 200
64. 00:48:45 Svoboda Jan 1943 Příbram 36 2. 195
65. 00:48:53 Zelenak Miroslav 1978 Dubnica nad Vahom 35 25. 110
66. 00:49:10 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 34 9. 164
67. 00:49:13 Adam Petr 1982 Praha 33 26. 108
68. 00:49:45 Hrubý Richard 1986 Zdice 32 27. 106
69. 00:50:39 Poníček Milan 1985 31 28. 104
70. 00:50:53 Hruša Zdeněk 1946 Dolní Jirčany 30 3. 190
71. 00:52:06 Mansoor Martin 1978 Praha 29 29. 102
72. 00:52:43 Sekera Viktor 1992 Zlatníky 28 30. 100
73. 00:53:37 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 27 4. 185
74. 00:53:42 Kuřič Vladimír 1981 Praha 5 26 31. 98
75. 00:54:06 Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 25 32. 96
76. 00:54:06 Acosta Jose oscar 1980 Beroun 24 33. 94
77. 00:54:22 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 23 10. 160
78. 00:55:15 Smrž Martin 1996 Karlštejn 22 34. 92
79. 00:58:17 Jantsch Vítězslav 1935 ELEVENRUNTEAM 21 4. 185
80. 00:58:57 Vladyka Jaromír 1956 Studio POLE Velké Popovice 20 5. 180
81. 00:59:58 Černý František 1942 Praha 9 19 5. 180
82. 01:00:47 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 18 6. 176
83. 01:08:10 Mikoláš Milan 1942 Beroun 17 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: