Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.9.2016 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:18:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:23:35 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 01:24:52 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 3. 190
4. 01:26:47 Mareček Jiří 1978 Praha 2 185 4. 185
5. 01:26:55 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 180 1. 200
6. 01:28:21 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 176 5. 180
7. 01:28:51 Bambas Josef 1971 FOKOLARE 172 2. 195
8. 01:28:55 Veselý Michal 1980 LUSTIG HEROES 168 6. 176
9. 01:30:09 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 164 3. 190
10. 01:30:55 Madron Miloš 1975 Rozběháme Česko 160 4. 185
11. 01:31:06 Bright Jack 1979 Kryathlon 156 7. 172
12. 01:31:29 Volejník Michal 1988 Praha 152 8. 168
13. 01:32:47 Janeček Petr 1979 Praha 148 9. 164
14. 01:33:16 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 5. 180
15. 01:33:48 Průša Jiří 1988 Příbram 140 10. 160
16. 01:33:54 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 137 6. 176
17. 01:33:59 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 11. 156
18. 01:35:08 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 7. 172
19. 01:35:43 Folber Vladimír 1977 -- 128 12. 152
20. 01:36:47 Tejkal Šimon 1988 Praha 125 13. 148
21. 01:37:15 Lukáš Petr 1974 Rideko bike 122 8. 168
22. 01:37:28 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 119 14. 144
23. 01:37:40 Mraček Jan 1966 Technika Praha 116 1. 200
24. 01:39:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 113 9. 164
25. 01:39:01 Vocetka Tomáš 1992 Krcsky Pizzy 110 15. 140
26. 01:40:06 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 108 10. 160
27. 01:40:24 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 106 16. 137
28. 01:40:41 Malý Kamil 1971 Klínec 104 11. 156
29. 01:40:42 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 102 12. 152
30. 01:40:48 Šnobl Jiří 1959 Příbram 100 2. 195
31. 01:41:05 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 98 13. 148
32. 01:42:04 Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 96 17. 134
33. 01:42:25 Baciák Pavel 1977 Mohelnice 94 18. 131
34. 01:43:15 Martinek Jiří 1970 Ženci 92 14. 144
35. 01:43:18 Taglicht Libor 1974 Hradec Králové 90 15. 140
36. 01:43:58 Osvald Robin 1988 Krcsky Pizzy 88 19. 128
37. 01:46:14 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 86 20. 125
38. 01:46:35 Modrý Marek 1988 OK Sparta Praha 84 21. 122
39. 01:46:56 Vančura Václav 1978 Roztoky 82 22. 119
40. 01:47:18 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 80 16. 137
41. 01:47:52 Semančík Viktor 1998 gymkc.local 78 1. 200
42. 01:48:08 Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 76 17. 134
43. 01:48:46 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 74 18. 131
44. 01:48:57 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 72 19. 128
45. 01:49:50 Plaček Tomáš 1983 Praha 12 70 23. 116
46. 01:50:01 Daubner Petr 1973 Otrokari 68 20. 125
47. 01:50:08 Mašek Václav 1980 Dobříš 66 24. 113
48. 01:52:28 Turek Jiří 1962 Chaloupky 64 3. 190
49. 01:52:49 Toufar Karel 1978 Dobříš 62 25. 110
50. 01:52:55 Řížek Mára 1972 Maraton Děčín 60 21. 122
51. 01:53:15 Škráček Jan 1981 Praha 58 26. 108
52. 01:53:37 Bareš Michal 1959 Blast Team 56 4. 185
53. 01:54:49 Folber Vladimír 1951 PSK Olymp 54 1. 200
54. 01:55:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 52 22. 119
55. 01:55:55 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 50 27. 106
56. 01:57:44 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 48 28. 104
57. 01:57:57 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 46 5. 180
58. 01:58:12 Červenka Václav 1977 Roztoky 44 29. 102
59. 01:58:36 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 42 2. 195
60. 01:59:10 Mařík Miroslav 1972 není 40 23. 116
61. 01:59:48 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 39 24. 113
62. 02:01:17 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 38 6. 176
63. 02:01:59 Bernášek Aleš 1978 --- 37 30. 100
64. 02:02:12 Paul Pavel 1987 36 31. 98
65. 02:03:15 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 35 7. 172
66. 02:03:26 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 34 32. 96
67. 02:04:23 Kotěra Marek 1979 Musashi 33 33. 94
68. 02:07:08 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 32 34. 92
69. 02:09:24 Krahulec Marek 1988 Lochovice 31 35. 90
70. 02:09:56 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 30 8. 168
71. 02:10:28 Huněk Rudolf 1980 Roztoky 29 36. 88
72. 02:10:37 Ryba Jiří 1968 Praha 28 25. 110
73. 02:12:34 Hlavička Libor 1982 ROCK 27 37. 86
74. 02:13:22 Červinka Karel 1991 Stochov 26 38. 84
75. 02:14:45 Hončík Martin 1972 NeKlub 25 26. 108
76. 02:16:51 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 24 1. 200
77. 02:21:16 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 23 3. 190
78. 02:23:10 Kotěra Petr 1978 AC Čáslav 22 39. 82
79. 02:27:47 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 21 27. 106
80. 02:41:00 Čapek Karel 1985 Čapí letka 20 40. 80
81. 02:48:14 Martinka Jan 1986 deathradder chroma razer 19 41. 78
82. 03:05:46 Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá 18 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: