Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.1.2016 - Zímní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:53 Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 200 1. 200
2. 00:24:15 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 00:24:26 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 190 1. 200
4. 00:24:40 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 185 3. 190
5. 00:24:41 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 180 4. 185
6. 00:25:16 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 176 2. 195
7. 00:25:35 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 172 5. 180
8. 00:25:57 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 168 3. 190
9. 00:26:01 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:26:02 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 160 1. 200
11. 00:27:10 Ježek Petr 1977 IAMX 156 6. 176
12. 00:27:30 Štemberk Adam 1989 Farma Běleč 152 7. 172
13. 00:27:35 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 148 8. 168
14. 00:27:39 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 9. 164
15. 00:27:50 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 140 1. 200
16. 00:27:54 Sladký Roman 1972 Pro Sport Activities 137 5. 180
17. 00:27:59 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 134 6. 176
18. 00:28:04 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 7. 172
19. 00:28:46 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 128 8. 168
20. 00:28:49 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 125 2. 195
21. 00:29:16 Redlich Tomáš 1988 San Piego 122 10. 160
22. 00:29:38 Vitásek Josef 1958 Buková 119 3. 190
23. 00:30:11 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 116 11. 156
24. 00:30:14 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 113 12. 152
25. 00:30:44 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 110 13. 148
26. 00:30:55 Mejzr Dušan 1974 Veverky 108 9. 164
27. 00:30:57 Redlich Roman 1965 San Piego 106 4. 185
28. 00:31:01 Hřídel Radek 1974 Příbram 104 10. 160
29. 00:31:06 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 102 11. 156
30. 00:31:12 Rieger Zdeněk 1976 Nižbor 100 12. 152
31. 00:31:27 Lípa Václav 1952 Černošice 98 2. 195
32. 00:32:05 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 96 3. 190
33. 00:32:28 Ježek Radim 1981 Ježci 94 14. 144
34. 00:32:30 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 92 13. 148
35. 00:32:34 Velechovsky Jiri 1967 dobrichovice 90 14. 144
36. 00:32:45 Pech Martin 1997 Alltrainingcz 88 15. 140
37. 00:32:52 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 86 15. 140
38. 00:32:58 Havlín Antonín 1955 Praha 5 84 4. 185
39. 00:33:13 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 82 16. 137
40. 00:33:15 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 80 5. 180
41. 00:33:16 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 78 17. 134
42. 00:33:26 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 76 6. 176
43. 00:34:41 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 74 7. 172
44. 00:34:50 Ranzi Piero 1978 dobrichovice 72 18. 131
45. 00:34:57 Křivanec Jan 1982 Lhotka 70 19. 128
46. 00:35:24 Švalek Libor 1982 Lhotka 68 20. 125
47. 00:35:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 66 16. 137
48. 00:36:16 Novák František 1974 Beroun 64 17. 134
49. 00:36:18 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 1. 200
50. 00:36:22 Tanov Marcel 1970 Strančice 60 18. 131
51. 00:37:26 Šlegr Tomáš 1975 Měňany 58 19. 128
52. 00:38:13 Novák Luboš 1979 NH Měňany 56 21. 122
53. 00:38:21 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 54 20. 125
54. 00:38:23 Jakubik Milan 1980 SK Stasanet 52 22. 119
55. 00:38:24 Krahulec Marek 1988 Lochovice 50 23. 116
56. 00:38:47 Mrázek Miloš 1978 TJ Pátek 48 24. 113
57. 00:39:43 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 46 8. 168
58. 00:43:02 Miřejovský Tomáš 1961 Sabzo Praha 44 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: