Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2016 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:57 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:17:59 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:18:03 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 190 1. 200
4. 00:19:11 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 185 3. 190
5. 00:19:15 Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun 180 2. 195
6. 00:19:19 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:19:23 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 2. 195
8. 00:19:29 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:19:59 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 164 4. 185
10. 00:20:17 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 4. 185
11. 00:20:21 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 156 5. 180
12. 00:20:28 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 152 3. 190
13. 00:20:49 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 148 4. 185
14. 00:20:59 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 144 5. 180
15. 00:21:03 Jeníková Zdeňka 1974 140 6. 176
16. 00:21:09 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 137 7. 172
17. 00:21:16 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 134 8. 168
18. 00:21:31 Štefanová Lucie 1979 131 9. 164
19. 00:21:35 Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 128 1. 200
20. 00:21:43 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 125 10. 160
22. 00:22:20 Horáčková Jitka 1980 119 12. 152
23. 00:22:32 Spilková Lucie 1977 116 13. 148
24. 00:22:44 Grossová Tereza 1991 113 6. 176
25. 00:22:57 Cajthamlová Natálie 1988 Příbram 110 7. 172
26. 00:23:34 Dragounová Jitka 1977 108 14. 144
27. 00:23:39 Hofmanová Libuše 1971 --- 106 5. 180
28. 00:23:49 Hřídelová Lenka 1984 104 8. 168
29. 00:23:52 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 1. 200
30. 00:23:57 Sedláčková Denisa 1977 100 15. 140
31. 00:24:13 Pihávková Věra 1983 98 9. 164
32. 00:24:21 Jehličková Šárka 1979 96 16. 137
33. 00:24:32 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 94 2. 195
34. 00:25:05 Vesecká Renáta 1973 Příbram 92 17. 134
35. 00:25:09 Matulová Alice 1978 relax 90 18. 131
36. 00:25:21 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 88 10. 160
37. 00:25:35 Krůtová Marcela 1971 Lhota 86 6. 176
38. 00:26:08 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 84 2. 195
39. 00:26:08 Petriláková Zdeňka 1986 82 11. 156
40. 00:26:13 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 80 19. 128
41. 00:27:05 Mošnová Markéta 1976 78 20. 125
42. 00:27:50 Gálová Natália 1990 76 12. 152
43. 00:28:03 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 74 13. 148
44. 00:28:26 Nováková Lenka 1975 72 21. 122
45. 00:29:41 Bonková Gisela 1975 Příbram 70 22. 119
46. 00:30:17 Zetochová Iveta 1993 68 14. 144
47. 00:31:27 Bartošová Milada 1953 Příbram 66 3. 190
48. 00:34:37 Blažková Karolína 1998 64 3. 190
49. 00:36:01 Stračáková Zdeňka 1970 62 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: