Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (44)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (112)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.11.2016 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:16 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:25:23 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:25:43 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:25:52 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 3. 190
5. 00:26:00 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:26:11 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 4. 185
7. 00:26:24 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 00:26:51 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:27:48 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 6. 176
10. 00:28:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:29:33 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 00:30:09 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 152 2. 195
13. 00:30:12 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 148 3. 190
14. 00:30:18 Pech Roman 1962 Ski Šumava 144 2. 195
15. 00:30:23 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 140 4. 185
16. 00:30:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 137 3. 190
17. 00:30:29 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 3. 190
18. 00:31:09 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 131 8. 168
19. 00:31:41 Mejzr Dušan 1974 Veverky 128 5. 180
20. 00:31:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 125 9. 164
21. 00:31:50 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 122 10. 160
22. 00:31:52 Souček Filip 1984 Tochovice 119 11. 156
23. 00:32:08 Šnobl Jiří 1959 Příbram 116 4. 185
24. 00:32:37 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 113 5. 180
25. 00:33:00 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 110 6. 176
26. 00:33:03 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 12. 152
27. 00:33:37 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 7. 172
28. 00:33:38 Bernášek Aleš 1978 --- 104 13. 148
29. 00:33:48 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 102 6. 176
30. 00:34:08 Novotný Michal 1977 SK Pýcha 100 14. 144
31. 00:34:09 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 98 1. 200
32. 00:34:30 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 96 7. 172
33. 00:34:51 Říha Karel 1980 ZSK Zlámanec 94 15. 140
34. 00:34:53 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 92 2. 195
35. 00:34:59 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 90 8. 168
36. 00:35:07 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 88 3. 190
37. 00:35:15 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 86 5. 180
38. 00:35:37 Häusler Václav 1963 84 9. 164
39. 00:35:43 Vondrášek Martin 1986 Praha 82 16. 137
40. 00:35:45 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 80 1. 200
41. 00:35:50 Mařík Miroslav 1972 není 78 8. 168
42. 00:35:51 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 76 17. 134
43. 00:36:50 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 74 18. 131
44. 00:36:56 Let Radek 1973 LetBaist Team 72 9. 164
45. 00:37:42 Trčka Aleš 1985 Velíškovci 70 19. 128
46. 00:37:42 Hadsaperka Jiří 1984 Velíškovice 68 20. 125
47. 00:37:51 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 66 10. 160
48. 00:38:10 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 64 21. 122
49. 00:38:38 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 2. 195
50. 00:39:05 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 60 11. 156
51. 00:39:24 Vondrášek Pavel 1991 Příbram 58 22. 119
52. 00:39:28 Hrubec Martin 1973 Březnice 56 10. 160
53. 00:41:18 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 54 6. 176
54. 00:42:37 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 52 3. 190
55. 00:52:52 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 50 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: