Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.3.2016 - Josefův běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:25 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:26:56 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:27:02 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 185 2. 195
5. 00:27:21 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 3. 190
6. 00:28:31 Košťálek Josef 1984 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:28:54 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:28:57 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 4. 185
9. 00:28:58 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 5. 180
10. 00:28:59 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 160 6. 176
11. 00:29:09 Horký Jan 1977 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:29:49 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:29:54 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 8. 168
14. 00:30:11 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 5. 180
15. 00:30:19 Malina Petr 1969 Borek 140 6. 176
16. 00:30:23 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 9. 164
17. 00:30:32 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 00:30:44 Raboch Ivan 1966 Žebrák 131 1. 200
19. 00:31:33 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 128 10. 160
20. 00:31:42 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 125 7. 172
21. 00:32:18 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 122 11. 156
22. 00:32:33 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 119 2. 195
23. 00:32:43 Redlich Tomáš 1988 San Piego 116 12. 152
24. 00:32:44 Cibulka Lukáš 1993 113 13. 148
25. 00:32:47 Charvát Jan 1998 Zaječov 110 3. 190
26. 00:33:12 Škrlant Martin 1979 Žebrák 108 14. 144
27. 00:33:24 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 106 8. 168
28. 00:33:25 Pergler Lukáš 1992 Komárov 104 15. 140
29. 00:33:29 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 9. 164
30. 00:33:40 Vitásek Josef 1958 Buková 100 3. 190
31. 00:33:41 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 98 16. 137
32. 00:33:58 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 96 17. 134
33. 00:34:18 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 94 18. 131
34. 00:34:19 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 92 10. 160
35. 00:34:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 90 1. 200
36. 00:35:18 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 88 11. 156
37. 00:35:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 86 19. 128
38. 00:35:56 Redlich Roman 1965 San Piego 84 4. 185
39. 00:36:02 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 82 12. 152
40. 00:36:40 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 80 13. 148
41. 00:36:48 Turek Jiří 1962 Chaloupky 78 5. 180
42. 00:36:52 Helešic Oldřich 1972 Radeč Team 76 14. 144
43. 00:37:19 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 74 15. 140
44. 00:37:29 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 72 16. 137
45. 00:37:39 Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun 70 6. 176
46. 00:37:42 Huml Luděk 1977 68 20. 125
47. 00:37:48 Velek Lukáš 1994 Sokol Žebrák 66 21. 122
48. 00:37:51 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 64 17. 134
49. 00:38:35 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 62 22. 119
50. 00:38:37 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 60 23. 116
51. 00:39:00 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 58 7. 172
52. 00:39:09 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 56 2. 195
53. 00:39:24 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 54 18. 131
54. 00:40:20 Pop David 0000 Forest Gump Team 52 19. 128
55. 00:41:02 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56. 00:41:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 48 24. 113
57. 00:41:20 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 46 20. 125
58. 00:41:26 Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 44 3. 190
59. 00:41:54 Medřický Václav 1965 42 8. 168
60. 00:42:11 Krahulec Marek 1988 Lochovice 40 25. 110
61. 00:42:29 Pichlík Roman 1977 Cerhovice 39 26. 108
62. 00:42:36 Brož David 1985 SDH Týček 38 27. 106
63. 00:44:25 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 37 9. 164
64. 00:45:14 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 36 10. 160
65. 00:46:26 Huml Otakar 1975 35 21. 122
66. 00:46:38 Pergl Jan 1995 Sokol Žebrák 34 28. 104
67. 00:47:37 Palacký Václav 1974 Forest Gump Team 33 22. 119
68. 00:52:34 Kára Milan 1972 32 23. 116
69. 00:54:34 Lichý Alexandr 1960 1. PKO Praha 31 11. 156
70. 01:07:49 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 30 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: