Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:44 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:32:51 Macoun Jan 1992 Sokol České Budějovice 190 3. 190
4. 00:33:11 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 185 4. 185
5. 00:33:20 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:33:45 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 176 5. 180
7. 00:34:02 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 172 2. 195
8. 00:34:16 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 3. 190
9. 00:34:20 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
10. 00:34:22 Budil Roman 1969 Atletika Písek 160 4. 185
11. 00:34:28 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:34:40 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:34:50 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 148 8. 168
14. 00:34:57 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 144 5. 180
15. 00:35:09 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 140 6. 176
16. 00:35:15 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 137 9. 164
17. 00:35:49 Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň 134 10. 160
18. 00:35:52 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 131 11. 156
19. 00:35:54 Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 128 7. 172
20. 00:36:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 125 12. 152
21. 00:36:10 Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha 122 2. 195
22. 00:36:12 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 119 13. 148
23. 00:36:29 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 116 14. 144
24. 00:37:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 113 15. 140
25. 00:37:04 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 110 8. 168
26. 00:37:07 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 108 16. 137
27. 00:37:08 Konárek Zdeněk 1982 Prachatice 106 17. 134
28. 00:37:13 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 104 1. 200
29. 00:37:19 Horký Jan 1977 Internet Příbram 102 18. 131
30. 00:37:23 Burian Michal 1994 Vyběhej se 100 19. 128
31. 00:37:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 98 9. 164
32. 00:37:27 Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA 96 3. 190
33. 00:37:31 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 94 10. 160
34. 00:37:40 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 92 1. 200
35. 00:37:57 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 90 11. 156
36. 00:38:35 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 88 20. 125
37. 00:38:38 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 86 21. 122
38. 00:38:38 Řezáč Martin 1979 Elab 84 22. 119
39. 00:38:44 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 82 23. 116
40. 00:38:44 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 80 12. 152
41. 00:38:54 Kasík Václav 1975 TK Březnice 78 13. 148
42. 00:38:59 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 76 24. 113
43. 00:39:03 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 74 25. 110
44. 00:39:10 Průša Vít 1988 Vyběhej se 72 26. 108
45. 00:39:29 Hromádka Jiří 1980 Písek 70 27. 106
46. 00:39:33 Schovánek Petr 1965 Krčský les 68 4. 185
47. 00:39:36 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 66 14. 144
48. 00:39:43 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 64 28. 104
49. 00:39:47 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 62 29. 102
50. 00:39:53 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 60 15. 140
51. 00:39:55 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 58 16. 137
52. 00:40:08 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 56 30. 100
53. 00:40:43 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 54 31. 98
54. 00:40:45 Král Jiří 1964 Písek 52 5. 180
55. 00:40:48 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 50 6. 176
56. 00:40:59 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 48 32. 96
57. 00:41:00 Machytka Matěj 1994 Rave & Run 46 33. 94
58. 00:41:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 44 7. 172
59. 00:41:21 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 42 8. 168
60. 00:41:27 Jirmus Pavel 1954 Sokol Ovčáry 40 2. 195
61. 00:41:33 Menšík Jan 1956 Jablonec nad Nisou 39 3. 190
62. 00:41:36 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 38 34. 92
63. 00:41:38 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 37 35. 90
64. 00:41:39 Mejzr Dušan 1974 Veverky 36 17. 134
65. 00:41:40 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 35 36. 88
66. 00:41:43 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 34 18. 131
67. 00:41:45 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 33 37. 86
68. 00:41:56 Chrastina Jaroslav 1973 --- 32 19. 128
69. 00:42:06 Kostka Karel 1982 31 38. 84
70. 00:42:16 Šiman Eduard 1965 Praha 10 30 9. 164
71. 00:42:29 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 29 39. 82
72. 00:42:29 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 28 40. 80
73. 00:42:40 Beniška Michal 1978 Písek Semice 27 41. 78
74. 00:42:44 Trčka Ondřej 1981 Březnice 26 42. 76
75. 00:42:46 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 25 10. 160
76. 00:42:53 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 24 43. 74
77. 00:42:54 Vizina Petr 1967 SK Babice 23 20. 125
78. 00:42:57 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 22 21. 122
79. 00:42:59 Homolka Petr 1974 Hořovice 21 22. 119
80. 00:43:01 Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 20 44. 72
81. 00:43:07 Křepelka Milan 1979 TJ Spartak Rožmitál 19 45. 70
82. 00:43:09 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 18 4. 185
83. 00:43:16 Vitásek Josef 1958 Buková 17 11. 156
84. 00:43:19 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 16 23. 116
85. 00:43:22 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 15 46. 68
86. 00:43:23 Čermák Martin 1976 Stěžov 14 24. 113
87. 00:43:23 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 13 5. 180
88. 00:43:24 Štětka Martin 1976 12 25. 110
89. 00:43:26 Blatský Miroslav 1978 11 47. 66
90. 00:43:31 Šnobl Jiří 1959 Příbram 10 12. 152
91. 00:43:43 Provazník Jan 1979 Bohutín 9 48. 64
92. 00:43:43 Rampas Václav 1967 8 26. 108
93. 00:43:45 Duník Štěpán 1975 Příbram 7 27. 106
94. 00:43:48 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 6 28. 104
95. 00:43:57 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 5 49. 62
96. 00:44:02 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 4 29. 102
97. 00:44:07 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 3 30. 100
98. 00:44:16 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 2 31. 98
99. 00:44:16 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 1 6. 176
100. 00:44:21 Okrouhlý Michal 1985 0 50. 60
101. 00:44:23 Uldrych Dušan 1978 0 51. 58
102. 00:44:35 Liška Vojtěch 1988 0 52. 56
103. 00:44:36 Podzimek Vladimír 1963 HVOŽĎANY 0 13. 148
104. 00:44:46 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 53. 54
105. 00:44:58 Šmejkal Václav 1992 0 54. 52
106. 00:45:09 Malát Milan 1978 Hluboš 0 55. 50
107. 00:45:21 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 0 56. 48
108. 00:45:27 Knápek Pavel 1977 Dresden 0 57. 46
109. 00:45:33 Brož Lubomír 1980 Příbram 0 58. 44
110. 00:45:44 Špecián Jiří 1982 0 59. 42
111. 00:45:49 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 0 60. 40
112. 00:46:06 Štika Dušan 1972 Březnice 0 32. 96
113. 00:46:09 Návrátil Josef 1949 SK Strančice 0 7. 172
114. 00:46:13 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 61. 39
115. 00:46:14 Krátký Luděk 1961 Letizia Dobříš 0 14. 144
116. 00:46:15 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 62. 38
117. 00:46:15 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 0 15. 140
118. 00:46:16 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 0 63. 37
119. 00:46:18 Přígrodský Josef 1967 Nepál 0 33. 94
120. 00:46:20 Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 0 64. 36
121. 00:46:23 Vostracký Karel 1967 Brdy Beer Bears 0 34. 92
122. 00:46:32 Turek Jiří 1962 Chaloupky 0 16. 137
123. 00:46:40 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 35. 90
124. 00:46:43 Lammer Dominik 1989 0 65. 35
125. 00:46:43 Sláma Pavel 1976 Březnice 0 36. 88
126. 00:46:52 Havlín Antonín 1955 Praha 5 0 8. 168
127. 00:46:52 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 0 9. 164
128. 00:46:59 Hrma Martin 1981 0 66. 34
129. 00:47:05 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
130. 00:47:11 Kuchař Tomáš 1997 Gymnázim pod Svatou horou Příb 0 2. 195
131. 00:47:17 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 67. 33
132. 00:47:22 Šilha Václav 1983 Bělčice 0 68. 32
133. 00:47:28 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 69. 31
134. 00:47:33 Knotek Viktor 1984 0 70. 30
135. 00:47:33 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
136. 00:47:36 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 0 18. 131
137. 00:47:40 Žid Martin 1980 Přední Poříčí 0 71. 29
138. 00:47:41 Paul Pavel 1987 0 72. 28
139. 00:47:41 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 73. 27
140. 00:47:44 Vostrovský Libor 1982 Rožmitál 0 74. 26
141. 00:47:45 Květoň Tomáš 1991 Bělčice 0 75. 25
142. 00:47:47 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 0 76. 24
143. 00:47:54 Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 0 77. 23
144. 00:47:57 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 78. 22
145. 00:47:57 Hons Pavel 1980 0 79. 21
146. 00:48:03 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 80. 20
147. 00:48:03 Štilec Jakub 1983 0 81. 19
148. 00:48:05 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 0 82. 18
149. 00:48:09 Stupka Milan 1973 0 37. 86
150. 00:48:11 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 83. 17
151. 00:48:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 84. 16
152. 00:48:14 Vácha Tomáš 1991 0 85. 15
153. 00:48:14 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 19. 128
154. 00:48:16 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 0 86. 14
155. 00:48:26 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 38. 84
156. 00:48:26 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 10. 160
157. 00:48:27 Šprysl Michal 1983 running příbram 0 87. 13
158. 00:48:31 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 20. 125
159. 00:48:36 Huml František 1985 Team Internet Pb 0 88. 12
160. 00:48:39 Šatava Michal 1979 Bubovice 0 89. 11
161. 00:48:39 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 0 39. 82
162. 00:48:43 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 90. 10
163. 00:48:47 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 40. 80
164. 00:49:00 Němeček Lukáš 1993 0 91. 9
165. 00:49:01 Šoun Martin 1982 0 92. 8
166. 00:49:04 Kupeček Pavel 1971 Příbram 0 41. 78
167. 00:49:04 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 0 21. 122
168. 00:49:07 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 93. 7
169. 00:49:20 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 94. 6
170. 00:49:29 Pondělíček Radko 1982 nic 0 95. 5
171. 00:49:29 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 96. 4
172. 00:49:41 Šachta Josef 1985 Citybee 0 97. 3
173. 00:49:41 Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 0 98. 2
174. 00:49:45 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 0 99. 1
175. 00:50:00 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 0 100. 0
176. 00:50:04 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 101. 0
177. 00:50:06 Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 0 102. 0
178. 00:50:13 Stehlík Ondřej 1980 Spartak Rožmitál p. Tř. 0 103. 0
179. 00:50:14 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 0 42. 76
180. 00:50:21 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 43. 74
181. 00:50:21 Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál 0 11. 156
182. 00:50:22 Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 0 104. 0
183. 00:50:24 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 12. 152
184. 00:50:25 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 105. 0
185. 00:50:26 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 13. 148
186. 00:50:53 Žůček Petr 1975 0 44. 72
187. 00:51:15 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 0 45. 70
188. 00:51:22 Mázdra Marek 1984 BEROUN 0 106. 0
189. 00:51:27 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 107. 0
190. 00:51:27 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 0 46. 68
191. 00:51:38 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 47. 66
192. 00:51:44 Dvořák Filip 1991 0 108. 0
193. 00:51:45 Malý Ivan 1966 Praha 5 0 22. 119
194. 00:51:57 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 48. 64
195. 00:51:58 Mráz Miloslav 1949 Blatná 0 14. 144
196. 00:52:12 Nohýnek Stanislav 1983 Spartak Rožmitál 0 109. 0
197. 00:52:13 Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál 0 15. 140
198. 00:52:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
199. 00:52:45 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 16. 137
200. 00:53:03 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 49. 62
201. 00:53:13 Kosatík Miroslav 1985 Rožmitál 0 110. 0
202. 00:53:17 Tanov Marcel 1970 Strančice 0 50. 60
203. 00:53:17 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 3. 190
204. 00:53:26 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 111. 0
205. 00:53:48 Weigel Libor 1974 Komořany Praha 0 51. 58
206. 00:54:12 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 23. 116
207. 00:54:25 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 24. 113
208. 00:54:32 Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 0 52. 56
209. 00:54:34 Markvart Lukáš 1990 0 112. 0
210. 00:54:40 Dolejš Tomáš 1979 0 113. 0
211. 00:54:42 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 4. 185
212. 00:54:50 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 25. 110
213. 00:55:05 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 53. 54
214. 00:55:41 Patlejch Richard 1969 TJ Spartak Rožmitál 0 54. 52
215. 00:56:08 Bužek Václav 1975 Bohutín 0 55. 50
216. 00:56:09 Franěk David 1980 1/2 bozi 0 114. 0
217. 00:56:25 Benda Tomáš 1987 0 115. 0
218. 00:56:35 Welek František 1979 0 116. 0
219. 00:56:37 Forejt Dušan 1973 Pečky 0 56. 48
220. 00:56:53 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 5. 180
221. 00:57:37 Dvořák Jakub 1997 0 3. 190
222. 00:57:49 Ryšavý Martin 1985 Brno-Bohunice 0 117. 0
223. 00:58:17 Brt Milan 1959 Unhošť 0 26. 108
224. 00:58:25 Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 0 118. 0
225. 00:58:27 Mašek Petr 1974 Spartak Rozmitál 0 57. 46
226. 00:58:28 Huml Marek 1973 0 58. 44
227. 00:58:40 Slavíček Pavel 1988 Příbram 0 119. 0
228. 00:58:47 Fára Petr 1983 0 120. 0
229. 00:59:50 Bursa Jan 1990 0 121. 0
230. 01:00:09 Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 0 122. 0
231. 01:00:39 Šinágl Radek 1977 hlubošský spratek 0 123. 0
232. 01:01:43 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 124. 0
233. 01:02:13 Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti 0 17. 134
234. 01:06:27 Novotný Pavel 1976 Brno 0 59. 42
235. 01:06:45 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 18. 131
236. 01:11:01 Hermanovský Ivo 1984 0 125. 0
237. 01:15:11 Brož David 1985 SDH Týček 0 126. 0

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: