Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2016 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:27 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:43 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:26:50 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:26:53 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:27:10 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 180 2. 195
6. 00:27:26 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:28:05 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:28:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:28:32 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:28:38 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 160 2. 195
11. 00:28:47 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 156 6. 176
12. 00:28:49 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 152 7. 172
13. 00:29:34 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 148 8. 168
14. 00:29:48 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 4. 185
15. 00:30:00 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 140 9. 164
16. 00:30:06 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 137 10. 160
17. 00:30:20 Pešl Josef 1985 Loko Beroun 134 11. 156
18. 00:31:05 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 131 1. 200
19. 00:31:09 Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 128 5. 180
20. 00:31:24 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 125 6. 176
21. 00:31:43 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 122 12. 152
22. 00:31:51 Homolka Petr 1974 Hořovice 119 7. 172
23. 00:31:57 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 116 13. 148
24. 00:31:59 Podlena Václav 1984 Plzeň 113 14. 144
25. 00:32:05 Vitásek Josef 1958 Buková 110 1. 200
26. 00:32:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 8. 168
27. 00:32:26 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 106 2. 195
28. 00:32:33 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 104 15. 140
29. 00:32:35 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 102 3. 190
30. 00:32:38 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 100 16. 137
31. 00:32:42 Klepetko David 1968 Šutry 98 9. 164
32. 00:32:48 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 96 17. 134
33. 00:33:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 94 18. 131
34. 00:33:05 Mejzr Dušan 1974 Veverky 92 10. 160
35. 00:33:14 Pergler Lukáš 1992 Komárov 90 19. 128
36. 00:33:19 Provazník Jan 1979 Bohutín 88 20. 125
37. 00:33:20 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 86 21. 122
38. 00:33:39 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 84 2. 195
39. 00:33:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 82 22. 119
40. 00:34:10 Hošek Stanislav 1974 Buková 80 11. 156
41. 00:34:15 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:34:22 Rada Petr 1966 ACOH Praha 76 4. 185
43. 00:34:29 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 74 23. 116
44. 00:34:36 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 24. 113
45. 00:35:05 Hurajt Marek 1987 Hořovice 70 25. 110
46. 00:35:11 Čečil Milan 1965 Plzenští běžci 68 5. 180
47. 00:35:14 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 66 26. 108
48. 00:35:19 Prošek Tomáš 0000 Beroun 64 27. 106
49. 00:35:21 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 62 12. 152
50. 00:35:24 Malát Milan 1978 Hluboš 60 28. 104
51. 00:35:24 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 58 13. 148
52. 00:35:44 Turek Jiří 1962 Chaloupky 56 6. 176
53. 00:36:09 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 54 14. 144
54. 00:36:16 Hřídel Radek 1974 Příbram 52 15. 140
55. 00:36:27 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 50 29. 102
56. 00:36:44 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 48 7. 172
57. 00:37:10 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 46 4. 185
58. 00:37:25 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 30. 100
59. 00:37:56 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 42 16. 137
60. 00:38:07 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 40 8. 168
61. 00:38:12 Janouš Radek 0000 Hořovice 39 31. 98
62. 00:38:12 Zadražil Michal 0000 Hořovice 38 32. 96
63. 00:38:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 37 33. 94
64. 00:38:59 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 36 17. 134
65. 00:39:30 Weis Michal 0000 Hořovice 35 34. 92
66. 00:39:31 Krahulec Marek 1988 Lochovice 34 35. 90
67. 00:39:33 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 33 5. 180
68. 00:39:38 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 32 6. 176
69. 00:39:58 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 31 18. 131
70. 00:39:59 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 30 36. 88
71. 00:40:49 Trnka Tomáš 0000 Beroun 29 19. 128
72. 00:41:16 Fedorčák Ondřej 0000 Big Bulls 28 37. 86
73. 00:41:47 Marek Martin 0000 Beroun 27 38. 84
74. 00:42:06 Janeba Jaroslav 0000 Za radost 26 39. 82
75. 00:42:13 Šlosar Lukáš 0000 Za radost 25 40. 80
76. 00:43:13 Konopáč Petr 0000 Himal 24 41. 78
77. 00:43:29 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 23 7. 172
78. 00:43:39 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 22 9. 164
201. 00:17:54 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:19:30 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
203. 00:21:05 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 3. 190
204. 00:24:11 Mikoláš Milan 1942 Beroun 0 4. 185
205. 00:26:24 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 5. 180
206. 00:30:27 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 6. 176
207. 00:30:42 Kolář Václav 0000 AVC Praha 0 7. 172
208. 00:31:29 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 8. 168
209. 00:37:36 Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice 0 9. 164
210. 00:40:16 Přibyl Oldřich 0000 Kopec 0 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: