Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2016 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:32 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:37:35 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:38:21 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 190 1. 200
4. 00:39:36 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 185 2. 195
5. 00:39:52 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:40:28 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 176 2. 195
7. 00:40:47 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 172 3. 190
8. 00:40:49 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 168 3. 190
9. 00:40:53 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 164 4. 185
10. 00:41:18 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 160 3. 190
11. 00:41:39 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 156 5. 180
12. 00:41:46 Večerková Marcela 1981 Veverky 152 6. 176
13. 00:41:50 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 7. 172
14. 00:42:15 Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly 144 8. 168
15. 00:42:35 Orságová Lucie 1973 140 9. 164
16. 00:42:36 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 137 10. 160
17. 00:42:46 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 134 11. 156
18. 00:43:08 Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 131 1. 200
19. 00:43:14 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 128 12. 152
20. 00:43:18 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 125 13. 148
21. 00:43:20 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 122 4. 185
22. 00:44:16 Czerulková Alexandra 1998 Gymkc 119 2. 195
23. 00:44:34 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 5. 180
24. 00:44:44 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 113 14. 144
25. 00:44:49 Onderková Kristýna 1990 Beroun 110 4. 185
26. 00:45:07 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 108 5. 180
27. 00:45:15 Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš 106 6. 176
28. 00:45:28 Beroušková Zuzana 1981 Jouda tým 104 15. 140
29. 00:45:39 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 102 3. 190
30. 00:45:40 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 100 16. 137
31. 00:45:51 Procházková Zuzana 1989 SK Brdy MTB Team 98 7. 172
32. 00:46:00 Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 96 17. 134
33. 00:46:04 Ksandrová Gabriela 1990 Prague BEARS racing team 94 8. 168
34. 00:46:38 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 92 18. 131
35. 00:47:03 Zoulová Kateřina 1982 žadný 90 9. 164
36. 00:47:06 Chýlová Michaela 1981 nutno doplnit !!!!! 88 19. 128
37. 00:47:24 Svobodová Dana 1952 Příbram 86 1. 200
38. 00:47:47 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 84 10. 160
39. 00:47:48 Petáková Kateřina 1982 .... 82 11. 156
40. 00:47:54 Štětinová Marie 1995 Dobříš 80 12. 152
41. 00:47:55 Hořejšová Hana 1960 Příbram 78 2. 195
42. 00:47:59 Matulová Alice 1978 relax 76 20. 125
43. 00:48:04 Štemberová Michaela 1983 -- 74 13. 148
44. 00:48:14 Treybalová Zuzka 1968 -- 72 6. 176
45. 00:48:31 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 70 21. 122
46. 00:48:38 Janovská Linda 1979 Jelence 68 22. 119
47. 00:49:08 Horáková Jana 1981 Dobříš 66 23. 116
48. 00:49:10 Bezecná Jitka 1978 Dobříš 64 24. 113
49. 00:49:46 Kutmanová Maruška 1980 Runners Ltd. 62 25. 110
50. 00:50:01 Pavlovská Katarina 1988 Králův Dvůr 60 14. 144
51. 00:50:39 Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany 58 7. 172
52. 00:50:49 Stebelová Gabriela 1996 Gympl 56 15. 140
53. 00:50:52 Dudášová Dominika 1993 žádný 54 16. 137
54. 00:50:54 Borodinová Zuzana 1985 Dobříš 52 17. 134
55. 00:50:55 Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-) 50 18. 131
56. 00:50:57 Jandová Silviie 1987 Praha 5 48 19. 128
57. 00:51:00 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 46 26. 108
58. 00:51:12 Janečková Markéta 1981 Hejvy HIT 44 27. 106
59. 00:51:19 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 42 20. 125
60. 00:51:46 Floriková Karolína 1985 -- 40 21. 122
61. 00:52:11 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 39 28. 104
62. 00:52:56 Nemetová Michaela 1977 Dobříš 38 29. 102
63. 00:53:27 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 37 22. 119
64. 00:54:24 Bojko Petra 1981 Runners Ltd. 36 30. 100
65. 00:55:38 Křížová Klára 1968 Pražské lamy 35 8. 168
66. 00:56:32 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 34 9. 164
67. 00:56:35 Kudrličková Zlata 1987 ADAM 33 23. 116
68. 00:57:22 Kůstková Tereza 1972 SDH Zbraslav 32 31. 98
69. 00:57:35 Kordulová Květoslava 1949 Dobříš 31 3. 190
70. 00:57:46 Suchopárová Ivana 1969 Dobříš 30 10. 160
71. 00:58:31 Qiu Lijuan 1990 -- 29 24. 113
72. 00:59:27 Neumannová Denisa 1992 Kladno 28 25. 110
73. 00:59:29 Batůňková Alžběta 1993 -- 27 26. 108
74. 00:59:54 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 26 11. 156
75. 01:01:50 Marešová Věra 1978 Jouda tým 25 32. 96
76. 01:02:51 Suchomalová Kateřina 1980 Dobříš 24 33. 94
77. 01:03:26 Kalistová Jana 1981 Kosmas 23 34. 92
78. 01:04:58 Juričková Veronika 1986 Dobříš 22 27. 106
79. 01:06:24 Vlnasová Jana 1971 -- 21 12. 152
80. 01:07:27 Votrubová Marie 1979 Panenské Břežany 20 35. 90
81. 01:27:07 Beilová Pavla 1986 žádný 19 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: