Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2016 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:27 Janoušek Václav 1985 Spartak Praha 4 200 1. 200
2. 00:30:08 Lohr Petr 1991 Prague BEARS racing team 195 2. 195
3. 00:30:29 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
4. 00:31:19 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:31:30 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 180 4. 185
6. 00:31:36 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:31:53 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 172 1. 200
8. 00:32:03 Burian Michal 1994 Vyběhej se 168 6. 176
9. 00:32:06 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:32:10 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 160 2. 195
11. 00:32:35 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 3. 190
12. 00:33:06 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 152 4. 185
13. 00:33:33 Kolář Lukáš 1984 Dobříš 148 7. 172
14. 00:33:45 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 5. 180
15. 00:34:23 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 140 8. 168
16. 00:34:44 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 137 2. 195
17. 00:35:03 Lukáš Petr 1974 Rideko bike 134 6. 176
18. 00:35:08 Janeček Petr 1979 Praha 131 9. 164
19. 00:35:13 Dvořák Tomáš 1985 Prague BEARS racing team 128 10. 160
20. 00:35:19 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 125 11. 156
21. 00:35:31 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 122 7. 172
22. 00:35:33 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 8. 168
23. 00:35:35 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 116 9. 164
24. 00:35:46 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 113 12. 152
25. 00:35:58 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 110 13. 148
26. 00:36:03 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 108 2. 195
27. 00:36:05 Bezecný Robert 1977 Dobříš 106 14. 144
28. 00:36:09 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 104 10. 160
29. 00:36:12 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 102 11. 156
30. 00:36:15 Vitásek Josef 1958 Buková 100 3. 190
31. 00:36:30 Uzel Michal 1981 Fitnes Galaxie 98 15. 140
32. 00:36:34 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 96 4. 185
33. 00:36:50 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 94 12. 152
34. 00:36:51 Kašák Lubuš 1968 Višňová 92 13. 148
35. 00:37:03 Hošek Stanislav 1974 Buková 90 14. 144
36. 00:37:06 Klepetko David 1968 Šutry 88 15. 140
37. 00:37:20 Zeman Václav 1984 Bell 86 16. 137
38. 00:37:23 Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 84 3. 190
39. 00:37:33 Mejzr Dušan 1974 Veverky 82 16. 137
40. 00:37:47 Šimek Jakub 1973 Horolezci Dobříš 80 17. 134
41. 00:37:50 Hurajt Marek 1987 Hořovice 78 17. 134
42. 00:37:54 Folber Vladimír 1977 -- 76 18. 131
43. 00:37:57 Konečný Jakub 1985 Praha Kyje 74 19. 128
44. 00:38:20 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 72 18. 131
45. 00:38:25 Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local 70 4. 185
46. 00:38:32 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 68 20. 125
47. 00:38:36 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 66 5. 180
48. 00:38:39 Smítal Jan 1985 Drahlín 64 21. 122
49. 00:38:42 Toufar Karel 1978 Dobříš 62 22. 119
50. 00:38:43 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 60 6. 176
51. 00:38:46 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 58 23. 116
52. 00:39:02 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 56 24. 113
53. 00:39:05 Tutter Alexandr 1976 Jouda tým 54 19. 128
54. 00:39:13 Martinek Jiří 1970 Ženci 52 20. 125
55. 00:39:24 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 50 25. 110
56. 00:39:28 Špína Martin 1974 Milfisk alto 48 21. 122
57. 00:39:39 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 46 22. 119
58. 00:39:48 Redlich Tomáš 1988 San Piego 44 26. 108
59. 00:39:50 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 42 7. 172
60. 00:39:54 Krůta Martin 1978 JELENICE 40 27. 106
61. 00:40:24 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 39 23. 116
62. 00:40:26 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 38 8. 168
63. 00:40:30 Lang Norbert 1967 LKS dent.cz 37 24. 113
64. 00:40:46 Lachman Jan 1962 neorganizovaný 36 9. 164
65. 00:40:56 Redlich Roman 1965 San Piego 35 10. 160
66. 00:40:57 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 34 5. 180
67. 00:41:04 Spilka Tomáš 1991 Nový Knín 33 28. 104
68. 00:41:09 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 32 29. 102
69. 00:41:15 Wachsman Aleš 1970 Nový Knín 31 25. 110
70. 00:41:16 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 30 1. 200
71. 00:41:22 Beroušek Pavel 1975 Jouda tým 29 26. 108
72. 00:41:42 Zadražil Michal 1979 Hořovice 28 30. 100
73. 00:41:57 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 27 31. 98
74. 00:41:58 Malík Miroslav 1991 MRB Hraštice 26 32. 96
75. 00:42:12 Palek Jan 1977 Praha 25 33. 94
76. 00:42:13 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 24 34. 92
77. 00:42:21 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 23 35. 90
78. 00:42:25 Uher Jakub 1983 Dobříš 22 36. 88
79. 00:42:27 Fořt Jiří 1970 1970.0 21 27. 106
80. 00:42:28 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 20 28. 104
81. 00:42:36 Kotek Pavel 1977 Brno 19 37. 86
82. 00:42:58 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 18 29. 102
83. 00:43:01 Urbánek Jan 1992 Jízdní kola Vladyka 17 38. 84
84. 00:43:02 Kilián Daniel 1991 Hlubočec 16 39. 82
85. 00:43:07 Maršík Zdeněk 1986 Draci 15 40. 80
86. 00:43:13 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 14 11. 156
87. 00:43:14 Matoušek Jan 1971 Černošice 13 30. 100
88. 00:43:16 Malkus Tomáš 1988 Plzeň 12 41. 78
89. 00:43:19 Červenka Daniel 1975 Ženci 11 31. 98
90. 00:43:24 Fafejta Onřej 1984 Malá Hraštice 10 42. 76
91. 00:43:26 Kupeček Pavel 1971 Příbram 9 32. 96
92. 00:43:30 Poche Sebastián 1988 Praha 5 8 43. 74
93. 00:43:31 Kilián Vít 1989 Dobříš 7 44. 72
94. 00:43:37 Procházka Ondřej 1987 Doubravan Újezd 6 45. 70
95. 00:43:46 Menčík Lukáš 1979 JDE 5 46. 68
96. 00:43:46 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 4 47. 66
97. 00:43:56 Krahulec Marek 1988 Lochovice 3 48. 64
98. 00:44:04 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 2 49. 62
99. 00:44:15 Grubner Václav 1962 cyklo Pičín 1 12. 152
100. 00:44:18 Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 0 13. 148
101. 00:44:20 Březina Tomáš 1980 Praha 5 0 50. 60
102. 00:44:22 Růžička Tomáš 1978 SDH Zbraslav 0 51. 58
103. 00:44:29 Folber Vladimír 1951 PSK Olymp 0 2. 195
104. 00:44:38 Koula Ondřej 1992 ---- 0 52. 56
105. 00:44:41 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 0 33. 94
106. 00:45:00 Flender Milan 1978 Mníšek 0 53. 54
107. 00:45:16 Mařík Miroslav 1972 není 0 34. 92
108. 00:45:47 Kylar Jakub 1976 dobříšský kaťáci 0 35. 90
109. 00:45:48 Diallo Alpha 1983 zadny 0 54. 52
110. 00:45:52 Švagr Rostislav 1973 Dobříš 0 36. 88
111. 00:46:12 Hrubý Václav 1966 jasam 0 14. 144
112. 00:46:22 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 0 37. 86
113. 00:46:49 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 0 55. 50
114. 00:46:54 Hůla Lukáš 1987 ---- 0 56. 48
115. 00:46:57 Krotil Tomáš 1990 MRB Hraštice 0 57. 46
116. 00:47:09 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 0 58. 44
117. 00:47:10 Mareš Svatopluk 1975 Jouda tým 0 38. 84
118. 00:47:22 Černohorský Štěpán 1996 --- 0 59. 42
119. 00:47:35 Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team 0 15. 140
120. 00:47:41 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 39. 82
121. 00:47:42 Tesárek Vojtěch 1993 AC Wrips 0 60. 40
122. 00:47:46 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 0 61. 39
123. 00:47:50 Vlnas Radek 1970 -- 0 40. 80
124. 00:47:57 Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 0 16. 137
125. 00:49:02 Tůma Štěpán 1989 Hárdtým 0 62. 38
126. 00:49:27 Meixner František 1976 Ledce 0 41. 78
127. 00:49:48 Havlíček Jan 1973 Medicinman 0 42. 76
128. 00:49:58 Koužík Aleš 1977 Praha 8 0 63. 37
129. 00:50:00 Matějko Lubomír 1986 Králův Dvůr 0 64. 36
130. 00:50:07 Močička Roman 1979 Dobříš 0 65. 35
131. 00:50:13 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 17. 134
132. 00:50:50 Machuta Vladimír 1988 Dobříš 0 66. 34
133. 00:51:03 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 0 18. 131
134. 00:51:37 Štěpánek Pavel 1956 -- 0 3. 190
135. 00:52:02 Košek Karel 1976 SK Vlaška Dobříš 0 43. 74
136. 00:52:02 Kříž Radek 1972 Pražské lamy 0 44. 72
137. 00:52:07 Potůček Jan 1981 Praha 7 0 67. 33
138. 00:52:12 Špína Petr 1966 Dobříš 0 19. 128
139. 00:53:48 Kalista Tomáš 1988 Kosmas 0 68. 32
140. 00:56:18 Lorenc Jiří 1990 Dobříš 0 69. 31
141. 00:56:20 Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá 0 4. 185
142. 00:58:01 Kilian Zdeněk 1992 Dobříš 0 70. 30
143. 00:59:24 Suchomal Ludolf 1977 Dobříš 0 71. 29
144. 00:59:28 Sýkora Jan 1992 -- 0 72. 28
145. 01:07:24 Gerstenbergger Michael 1944 Dobříš 0 1. 200
146. 01:07:25 Linc Pavel 1970 Panenské Břežany 0 45. 70
147. 01:11:01 Ciboch Michal 1979 Florbal Dobříš 0 73. 27
148. 01:11:40 Zbíral Jan 1982 Florbal Dobříš 0 74. 26

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: