Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.5.2017 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:22 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:36:13 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:36:48 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 190 2. 195
4. 00:37:39 Eliášová Barbora Eva 2009 Gymnázium Příbram 185 1. 200
5. 00:37:46 Večerková Marcela 1981 Veverky 180 3. 190
6. 00:37:59 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 2. 195
7. 00:38:31 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:39:22 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 168 1. 200
9. 00:40:27 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 164 2. 195
10. 00:40:35 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 3. 190
11. 00:41:31 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 156 4. 185
12. 00:41:53 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 5. 180
13. 00:41:58 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 148 6. 176
14. 00:42:10 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 144 7. 172
15. 00:42:39 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 140 2. 195
16. 00:43:54 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 137 8. 168
17. 00:44:52 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 134 9. 164
18. 00:45:39 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 4. 185
19. 00:45:41 Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko 128 3. 190
20. 00:45:42 Burianová Martina 1970 Březnice 125 5. 180
21. 00:46:53 Sedláčková Denisa 1977 122 10. 160
22. 00:46:58 Jehličková Šárka 1979 119 11. 156
23. 00:47:43 Doležalová Renata 1979 116 12. 152
24. 00:47:47 Hořejšová Hana 1960 Příbram 113 4. 185
25. 00:49:19 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 110 13. 148
26. 00:49:43 Součková Helena 1962 Tochovice 108 5. 180
27. 00:50:35 Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 106 3. 190
28. 00:50:43 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 104 4. 185
29. 00:51:39 Šimicová Lenka 1991 102 5. 180
30. 00:52:19 Pithartová Jaroslava 1969 100 6. 176
31. 00:53:31 Jarolímková Martina 1980 Lazaři 98 14. 144
32. 00:54:35 Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 96 6. 176
33. 00:55:26 Janoušková Adéla 1984 Adjan 94 7. 172
34. 00:56:28 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 92 7. 172
35. 00:56:43 Bartošová Milada 1953 Příbram 90 6. 176
36. 01:01:22 Rýparová Hana 1980 88 15. 140
37. 01:01:44 Divišová Eva 1988 86 8. 168
38. 01:14:10 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 84 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: