Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (45)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (122)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.5.2017 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:07 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
2. 00:29:28 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:29:32 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 190 1. 200
4. 00:29:40 Hostička Jan 1979 Příbram 185 2. 195
5. 00:29:54 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:30:56 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 3. 190
7. 00:31:30 Burian Michal 1994 Vyběhej se 172 4. 185
8. 00:32:01 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 168 5. 180
9. 00:32:16 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 164 6. 176
10. 00:32:18 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 160 7. 172
11. 00:32:22 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 2. 195
12. 00:32:29 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 2. 195
13. 00:33:33 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 148 8. 168
14. 00:33:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 9. 164
15. 00:33:58 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 3. 190
16. 00:34:14 Vitásek Josef 1958 Buková 137 3. 190
17. 00:34:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 4. 185
18. 00:34:49 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 4. 185
19. 00:34:57 Mejzr Dušan 1974 Veverky 128 5. 180
20. 00:35:06 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 125 6. 176
21. 00:35:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 122 7. 172
22. 00:35:45 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 119 8. 168
23. 00:35:55 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 116 5. 180
24. 00:36:04 Brož Lubomír 1980 Příbram 113 10. 160
25. 00:36:08 Hřídel Radek 1974 Příbram 110 9. 164
26. 00:36:12 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 108 11. 156
27. 00:36:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 12. 152
28. 00:36:37 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 104 13. 148
29. 00:36:42 Kreuzer Milan 1963 Milevsko 102 6. 176
30. 00:36:55 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 100 10. 160
31. 00:36:57 Šnobl Jiří 1959 Příbram 98 7. 172
32. 00:36:57 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 96 14. 144
33. 00:37:18 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 94 15. 140
34. 00:37:19 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 92 16. 137
35. 00:37:34 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 90 1. 200
36. 00:37:37 Čížek Jan 1995 SK Namnice 88 17. 134
37. 00:37:41 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 86 2. 195
38. 00:37:43 Bubeník Martin 1969 Boxing Restart 84 11. 156
39. 00:37:45 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 82 12. 152
40. 00:37:58 Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 80 13. 148
41. 00:37:59 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 78 18. 131
42. 00:38:03 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 76 19. 128
43. 00:38:34 Doležal Jaromír 1957 SABZO 74 2. 195
44. 00:38:41 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 72 8. 168
45. 00:38:59 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 70 3. 190
46. 00:39:05 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 68 20. 125
47. 00:39:20 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 66 14. 144
48. 00:39:43 Břicháček Miloš 1981 Počaply 64 21. 122
49. 00:40:10 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 62 9. 164
50. 00:40:30 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 60 22. 119
51. 00:40:50 Vávra Pavel 1990 Vorvani 58 23. 116
52. 00:40:58 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 56 10. 160
53. 00:41:20 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 54 24. 113
54. 00:41:34 Molčan Petr 1957 Příbram 52 4. 185
55. 00:41:34 Svoboda Petr 1986 Lazaři 50 25. 110
56. 00:42:01 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 48 11. 156
57. 00:42:09 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 46 26. 108
58. 00:42:47 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 44 1. 200
59. 00:43:05 Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 42 27. 106
60. 00:43:08 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 40 5. 180
61. 00:43:16 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 39 15. 140
62. 00:43:48 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 38 16. 137
63. 00:43:51 Mázdra Marcel 1978 Chrást 37 28. 104
64. 00:44:00 Voříšek Jan 1973 Vorvani 36 17. 134
65. 00:44:39 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 35 29. 102
67. 00:45:00 Kail Lukáš 1989 Milfka 33 31. 98
68. 00:45:00 Kačena Miroslav 1990 Milfka 32 32. 96
69. 00:45:19 Vávra Petr 1994 Vorvani 31 33. 94
70. 00:46:45 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 30 2. 195
71. 00:47:58 Hrubec Martin 1973 Březnice 29 18. 131
72. 00:48:04 Šimáček David 1996 Příbram 28 34. 92
73. 00:48:30 Moser Jiří 1985 Lazaři 27 35. 90
75. 00:48:49 Zelený Kamil 1955 Herbalife 25 6. 176
76. 00:50:35 Makoš Jan 1997 24 37. 86
77. 00:51:58 Doucha František 1952 AVC Praha 23 7. 172
78. 00:53:32 Teska Petr 1973 Lazaři 22 19. 128
79. 00:53:32 Matoušek Martin 1976 Lazaři 21 20. 125
80. 00:53:52 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 20 12. 152
81. 00:55:03 Čečkáni Jaroslav 1975 19 21. 122
82. 00:59:34 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 18 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: