Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. Diplom 01:34:42 Šindelářová Blanka 1972 200 1. 200
2. Diplom 01:36:41 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 195 1. 200
3. Diplom 01:37:31 Štefaničová Hana 1976 Příbram 190 2. 195
4. Diplom 01:38:42 Zoulová Dominika 1992 185 1. 200
5. Diplom 01:38:48 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 2. 195
6. Diplom 01:39:10 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 176 3. 190
7. Diplom 01:39:21 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 172 2. 195
8. Diplom 01:39:22 Jendro Justine 1992 Freiberg 168 3. 190
9. Diplom 01:39:51 Čapková Martina 1977 Příbram 164 3. 190
10. Diplom 01:40:10 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 160 4. 185
11. Diplom 01:41:25 Šedivá Lenka 1993 156 4. 185
12. Diplom 01:41:30 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 152 5. 180
13. Diplom 01:42:15 Večerková Marcela 1981 Veverky 148 4. 185
14. Diplom 01:42:44 Hubert Elena 1989 Freiberg 144 6. 176
15. Diplom 01:44:00 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 140 7. 172
16. Diplom 01:44:24 Nováková Kamila 1989 137 8. 168
17. Diplom 01:48:18 Povalová Eva 1984 134 9. 164
18. Diplom 01:49:11 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 131 10. 160
19. Diplom 01:49:33 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 128 5. 180
20. Diplom 01:49:38 Amsalem Barbora 1985 125 11. 156
21. Diplom 01:49:47 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 12. 152
22. Diplom 01:51:06 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 119 5. 180
23. Diplom 01:51:33 Ferencová Eliška 1990 116 13. 148
24. Diplom 01:51:40 Bučilová Lenka 1998 113 1. 200
25. Diplom 01:52:03 Urbanová Zora 1974 --- 110 6. 176
26. Diplom 01:53:33 Bartoňová Jana 1982 108 7. 172
27. Diplom 01:56:03 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 106 14. 144
28. Diplom 01:57:20 Moulisová Helena 1974 Mirošov 104 8. 168
29. Diplom 01:58:27 Prunerová Eva 1979 --- 102 9. 164
30. Diplom 01:58:54 Maříková Veronika 1984 žádný klub 100 15. 140
31. Diplom 01:59:19 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 98 10. 160
32. Diplom 01:59:36 Kratochvílová Pavla 1988 Plzeňští TEMPO MAKERS 96 16. 137
33. Diplom 02:00:19 Petáková Kateřina 1982 .... 94 11. 156
34. Diplom 02:00:54 Jeřábková Jana 1984 92 17. 134
35. Diplom 02:01:29 Čížková Martina 1990 Příbram 90 18. 131
36. Diplom 02:02:16 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 88 6. 176
37. Diplom 02:05:10 Smíšková Olga 1979 86 12. 152
38. Diplom 02:05:11 Cajthamlova Natalie 1988 84 19. 128
39. Diplom 02:05:13 Kačenová Andrea 1984 82 20. 125
40. Diplom 02:05:38 Bukovcová Eva 1996 Hlučín 80 21. 122
41. Diplom 02:07:15 Grossová Tereza 1991 78 22. 119
42. Diplom 02:08:52 Slabová Zuzana 1990 Life Gym Příbram 76 23. 116
43. Diplom 02:08:55 Hořejšová Hana 1960 Příbram 74 1. 200
44. Diplom 02:09:30 Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka 72 13. 148
45. Diplom 02:12:30 Soukupová Veronika 1985 Buková u Příbramě 70 24. 113
46. Diplom 02:13:08 Šnoblová Klára 1980 --- 68 14. 144
47. Diplom 02:13:21 Vítů Marcela 1976 Tempo makers 66 15. 140
48. Diplom 02:13:28 Jehličková Šárka 1979 64 16. 137
49. Diplom 02:22:01 Zdenka Petriláková 1986 62 25. 110
50. Diplom 02:26:41 Hulínská Renáta 1968 60 7. 172
51. Diplom 02:31:24 Bartošová Milada 1953 Příbram 58 2. 195
52. Diplom 02:55:36 Štefániková Alena 1980 56 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: