Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2017 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:05 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 200 1. 200
2. 00:31:12 Poborská Helena 1978 Kerteam 195 1. 200
3. 00:32:10 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:32:48 Hiršová Lenka 1993 Břasy 185 3. 190
5. 00:32:56 Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 180 4. 185
6. 00:33:04 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 176 2. 195
7. 00:34:00 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 1. 200
8. 00:34:27 Mališová Karla 1960 USK Praha 168 1. 200
9. 00:34:40 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 164 2. 195
10. 00:35:13 Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC 160 5. 180
11. 00:35:54 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 156 3. 190
12. 00:36:03 Povalová Eva 1984 152 6. 176
13. 00:36:24 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 148 4. 185
14. 00:36:44 Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí 144 7. 172
15. 00:37:00 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 140 3. 190
16. 00:37:03 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 137 8. 168
17. 00:37:49 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 134 5. 180
18. 00:37:57 Jirásková Kateřina 1976 Praha 9 131 4. 185
19. 00:38:00 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 128 2. 195
20. 00:38:03 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 125 6. 176
21. 00:38:06 Pankowská Anna 1981 Beroun 122 5. 180
22. 00:38:34 Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 119 3. 190
23. 00:39:06 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 116 6. 176
24. 00:39:10 Valentová Květa 1956 Hasiči 113 4. 185
25. 00:39:37 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 110 9. 164
26. 00:39:58 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 108 10. 160
27. 00:40:11 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 106 7. 172
28. 00:40:45 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 104 7. 172
29. 00:42:31 Hnízdílová Radka 1990 Za hezčí zadeček 102 11. 156
30. 00:43:24 Škeříková Petra 1983 ROPETA Praha 100 12. 152
31. 00:44:12 Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 98 8. 168
32. 00:44:34 Řehůřková Silvia 0000 Fitnesky Jince 96 9. 164
33. 00:44:42 Hořejšová Hana 1960 Příbram 94 5. 180
34. 00:44:46 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 92 6. 176
35. 00:45:13 Gololobovová Blanka 1973 AVC 90 10. 160
36. 00:45:37 Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 88 7. 172
37. 00:46:43 Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 86 13. 148
38. 00:46:51 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 84 8. 168
39. 00:47:05 Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice 82 11. 156
40. 00:48:02 Burianová Andrea 1989 80 14. 144
41. 00:48:08 Tučková Zuzana 1993 FL Nové Strašecí 78 15. 140
42. 00:48:41 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 76 12. 152
43. 00:52:10 Bartošová Milada 1953 Příbram 74 9. 164
44. 00:54:10 Siskusová Nikola 1999 FL Nové Strašecí 72 1. 200
45. 00:54:10 Pochanová Zuzana 1998 FL Nové Strašecí 70 2. 195
46. 00:58:51 Jandová Lucie 1996 FL Nové Strašecí 68 16. 137
47. 00:58:52 Převrátilová Simona 1996 Za hezčí zadeček 66 17. 134
48. 01:02:44 Horká Jana 1950 Počáply 64 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: 2017_lochovice_plesivec.docx (docx)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: