Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.9.2017 - Marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:08:40 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 200 1. 200
2. 03:14:25 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 195 1. 200
3. 03:17:33 Vondra Vítězslav 1979 VK Blesk 190 2. 195
4. 03:25:00 Režný Matej 1977 Sokol 185 2. 195
5. 03:28:06 Bezecný Robert 1977 Dobříš 180 3. 190
6. 03:30:52 Karban Zdeněk 1977 -- 176 4. 185
7. 03:31:50 Kolpek Václav 1976 Praha 8 172 5. 180
8. 03:40:06 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 168 6. 176
9. 03:41:17 Kolář Lukáš 1984 Dobříš 164 3. 190
10. 03:41:23 Kucko Miroslav 1958 Liberec 160 1. 200
11. 03:43:13 Živný Michal 1963 Stromovka 156 2. 195
12. 03:43:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 7. 172
13. 03:45:57 Záhorský Tomáš 1978 Buš 148 4. 185
14. 03:48:39 Zeman Václav 1984 Bell 144 5. 180
15. 03:48:54 Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 140 8. 168
16. 03:51:24 Šnobl Jiří 1959 Příbram 137 3. 190
17. 03:53:49 Šístek Jan 1974 Praha 7 134 9. 164
18. 03:54:24 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 131 4. 185
19. 04:03:50 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 128 10. 160
20. 04:07:26 Rábik Jan 1978 Noufýr 125 6. 176
21. 04:09:45 Nejedlý Petr 1974 Praha 5 122 11. 156
22. 04:10:34 Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 119 12. 152
23. 04:12:05 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 116 13. 148
24. 04:12:50 Kreuter Michal 1974 Vinotéka Vlnitá 113 14. 144
25. 04:13:11 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 110 7. 172
26. 04:14:47 Marek Václav 1956 Sherpa 108 1. 200
27. 04:20:02 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 106 15. 140
28. 04:24:13 Hach Lukáš 1984 Hach 104 8. 168
29. 04:34:25 Zadražil Michal 1979 Hořovice 102 9. 164
30. 04:34:39 Babický Jan 1976 Klub člověka v tísni 100 16. 137
31. 04:38:44 Pucholt Jiří 1959 T.J. Sokol Unhošť 98 5. 180
32. 04:39:35 Pícha Jan 1982 P4R 96 10. 160
33. 04:40:50 Kalous Jiří 1975 HiSport 94 17. 134
34. 04:42:15 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 92 6. 176
35. 04:43:08 Novotný Jiří 1976 kosmos bikes 90 18. 131
36. 04:45:14 Sadílek Václav 1950 Albrechtice 88 2. 195
37. 04:52:02 Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 86 7. 172
38. 04:57:32 Drvota Jaroslav 1981 Drvi 84 11. 156
39. 04:57:33 Drvota Jiří 1981 Drvi 82 12. 152
40. 04:58:49 Vlk Pavel 1969 80 19. 128
41. 04:59:24 Ulma Tomáš 1964 CZ 78 8. 168
42. 05:07:16 Paul Pavel 1987 76 13. 148
43. 05:09:45 Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky 74 3. 190
44. 05:15:22 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 72 20. 125
45. 05:18:20 Šandera Martin 1976 BONBON 70 21. 122
46. 05:25:17 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 68 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Maraton, Půlmaraton

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: