Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.9.2017 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:16:32 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 200 1. 200
2. 01:19:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 01:22:37 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 01:24:09 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 01:25:55 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 180 2. 195
6. 01:26:59 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 176 4. 185
7. 01:28:37 Kulík David 1989 sk zahořany 172 5. 180
8. 01:28:55 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 168 3. 190
9. 01:29:59 Malý Jiří 1977 Praha 6 164 4. 185
10. 01:31:03 Šulc Vojtěch 1996 Třebusice 160 6. 176
11. 01:34:45 Kašák Lubuš 1968 Višňová 156 5. 180
12. 01:34:53 Folber Vladimír 1977 -- 152 6. 176
13. 01:35:27 Malý Kamil 1971 Klínec 148 7. 172
14. 01:35:45 Janeček Petr 1979 Praha 144 7. 172
15. 01:35:57 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 140 8. 168
16. 01:36:16 Vašina Jiří 1974 Praha 6 137 9. 164
17. 01:37:27 Kotěra Marek 1979 Musashi 134 8. 168
18. 01:38:03 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 1. 200
19. 01:38:15 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 128 10. 160
20. 01:38:53 Mejzr Dušan 1974 Veverky 125 11. 156
21. 01:39:17 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 122 12. 152
22. 01:39:30 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 13. 148
23. 01:39:57 Dvořák Pavel 1977 Beroun 116 14. 144
24. 01:40:11 Martinek Jiří 1970 Ženci 113 15. 140
25. 01:41:05 Procházka Ivo 1972 Sella bike 110 16. 137
26. 01:41:56 Hošek Stanislav 1974 Buková 108 17. 134
27. 01:42:06 Melichar Josef 1972 106 18. 131
28. 01:42:59 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 2. 195
29. 01:43:36 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 102 9. 164
30. 01:44:01 Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 100 19. 128
31. 01:44:16 Gregor Radek 1974 SK Cukrak 98 20. 125
32. 01:45:13 Flachs Michal 1987 Podlesí 96 10. 160
33. 01:45:35 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 94 3. 190
34. 01:46:10 Matys Jan 1980 OK Dobříš 92 11. 156
35. 01:47:11 Červenka Daniel 1975 Ženci 90 21. 122
36. 01:47:15 Molčan Petr 1957 Příbram 88 1. 200
37. 01:47:28 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 86 12. 152
38. 01:47:38 Hejna Marek 1980 TRIATLON PRAHA-HÁJE 84 13. 148
39. 01:48:02 Kouřil Přemysl 1983 Bystřice pod Hostýnem 82 14. 144
40. 01:48:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 80 22. 119
41. 01:49:03 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 78 23. 116
42. 01:51:06 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 76 24. 113
43. 01:51:35 Pešek Jan 1989 Abcd 74 15. 140
44. 01:52:06 Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 72 1. 200
45. 01:52:17 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 70 16. 137
46. 01:52:23 Kubík Jiří 1977 Černošice 68 25. 110
47. 01:54:06 Tománek Jiří 1981 dobris.net 66 17. 134
48. 01:54:22 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 64 4. 185
49. 01:55:53 Blaha Martin 1962 Praha 8 62 5. 180
50. 01:56:24 Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna 60 6. 176
51. 01:57:15 Mařík Miroslav 1972 není 58 26. 108
52. 01:57:33 Häusler Václav 1963 56 7. 172
53. 01:57:56 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 54 2. 195
54. 02:04:48 Stráněl Jiří 1993 KASPER - SWIX Team 52 18. 131
55. 02:05:24 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 50 8. 168
56. 02:06:24 Voříšek Jan 1973 Vorvani 48 27. 106
57. 02:08:05 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 46 28. 104
58. 02:09:12 Kotěra Petr 1978 AC Čáslav 44 19. 128
59. 02:13:29 Šafařík Štěpán 1976 žádný 42 29. 102
60. 02:15:55 Wehrberger Pavel 1974 Veselí n. L. 40 30. 100
61. 02:21:20 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 39 31. 98
62. 02:22:15 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 38 20. 125
63. 02:22:18 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 37 2. 195
64. 02:30:06 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 36 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Maraton, Půlmaraton

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: