Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.1.2017 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:30 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:27:56 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:28:12 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 190 2. 195
4. 00:30:15 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 185 1. 200
5. 00:30:40 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 180 2. 195
6. 00:30:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:31:22 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 3. 190
8. 00:32:26 Jerie Marek 1983 SK MUP 168 4. 185
9. 00:32:36 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 164 3. 190
10. 00:32:48 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 160 5. 180
11. 00:32:53 Scheu Harald 1969 LMB 156 4. 185
12. 00:33:01 Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján 152 2. 195
13. 00:33:12 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 148 5. 180
14. 00:33:42 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 144 6. 176
15. 00:33:44 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 140 6. 176
16. 00:34:03 Mejzr Dušan 1974 Veverky 137 7. 172
17. 00:34:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 134 8. 168
18. 00:34:27 Škrlant Martin 1979 Žebrák 131 7. 172
19. 00:34:49 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 128 8. 168
20. 00:35:14 Flachs Michal 1987 Podlesí 125 9. 164
21. 00:35:17 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 122 9. 164
22. 00:35:36 Kareš Martin 1973 Vižina 119 10. 160
23. 00:35:38 Burger Martin 1984 Koubatrans, Zdice 116 10. 160
24. 00:35:44 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 113 11. 156
25. 00:36:19 Turek Jiří 1962 Chaloupky 110 3. 190
26. 00:36:31 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 108 1. 200
27. 00:36:36 Hřídel Radek 1974 Příbram 106 11. 156
28. 00:36:39 Hejl Libor 1982 Hostomice 104 12. 152
29. 00:36:46 Šolc Jan 1974 Šolc team 102 12. 152
30. 00:36:48 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 100 13. 148
31. 00:36:53 Procházka Jiří 1970 BTK EURO BIKE Praha 98 14. 144
32. 00:36:55 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 96 4. 185
33. 00:36:59 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 15. 140
34. 00:37:16 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 92 13. 148
35. 00:37:40 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 90 5. 180
36. 00:38:08 Acosta Jose oscar 1980 Beroun 88 14. 144
37. 00:38:35 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 86 16. 137
38. 00:39:11 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 84 2. 195
39. 00:39:24 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 82 15. 140
40. 00:40:01 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 80 3. 190
41. 00:40:50 Svoboda Jan 1943 Příbram 78 1. 200
42. 00:41:00 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 76 16. 137
43. 00:41:23 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 74 6. 176
44. 00:42:10 Řápek Václav 1942 AVC Praha 72 2. 195
45. 00:42:55 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 70 4. 185
46. 00:43:04 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 68 17. 134
47. 00:43:31 Král Václav 1983 Plzeň 66 17. 134
48. 00:44:52 Krahulec Marek 1988 Lochovice 64 18. 131
49. 00:46:20 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 62 7. 172
50. 00:46:39 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 60 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Liteň 2017 - žáci (pdf), Dorost a dospělí
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: