Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (78)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:17:12 Fairaislová Iveta 1998 TCV Jindřichův Hradec 200 1. 200
2. 00:17:27 Slavíková Eva 1984 195 1. 200
3. 00:17:32 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 190 1. 200
4. 00:18:24 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 2. 195
5. 00:18:48 Poborská Helena 1978 Kerteam 180 2. 195
6. 00:18:58 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 176 3. 190
7. 00:19:24 Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 172 1. 200
8. 00:19:40 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 168 3. 190
9. 00:20:01 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 164 4. 185
10. 00:20:06 Jeřábková Jana 1984 160 5. 180
11. 00:20:18 Mališová Karla 1960 USK Praha 156 1. 200
12. 00:20:20 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 152 2. 195
13. 00:20:38 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 148 6. 176
14. 00:20:43 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 144 3. 190
15. 00:20:50 Hudecová Alena 1994 Dobříš 140 7. 172
16. 00:20:55 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 137 4. 185
17. 00:21:10 Jeníková Zdeňka 1974 134 4. 185
18. 00:21:10 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 131 2. 195
19. 00:21:15 Holá Michaela 1984 --- 128 8. 168
20. 00:21:19 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 125 5. 180
21. 00:21:23 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 9. 164
22. 00:21:26 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 119 5. 180
23. 00:21:42 Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 116 6. 176
24. 00:21:45 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 113 10. 160
25. 00:21:48 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 110 11. 156
26. 00:22:13 Kroupova Petra 1984 108 12. 152
27. 00:22:13 Bartoňová Jana 1982 106 7. 172
28. 00:22:19 Vesecká Renáta 1973 Příbram 104 8. 168
29. 00:22:28 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 102 9. 164
30. 00:22:31 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 100 10. 160
31. 00:22:38 Pekárková Tereza 1980 Hlásná Třebaň 98 11. 156
32. 00:22:42 Bukovcová Eva 1996 Hlučín 96 13. 148
33. 00:22:42 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 94 12. 152
34. 00:22:55 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 92 6. 176
35. 00:22:59 Horáčková Jitka 1980 90 13. 148
36. 00:23:09 Štilcová Michaela 1981 88 14. 144
37. 00:23:10 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 86 15. 140
38. 00:23:18 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 84 7. 172
39. 00:23:21 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 82 16. 137
40. 00:23:52 Jarošová Kateřina 1984 Příbram 80 14. 144
41. 00:24:35 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 78 17. 134
42. 00:24:38 Bambasová Markéta 1983 --- 76 15. 140
43. 00:24:40 Pechová Michaela 1985 Příbram 74 16. 137
44. 00:24:45 Hartmanová Stanislava 1958 --- 72 3. 190
45. 00:24:49 Sedláčková Denisa 1977 70 18. 131
46. 00:24:51 Matyášová Eva 1980 Háje 68 19. 128
47. 00:25:03 Skoumalová Alena 1984 66 17. 134
48. 00:25:14 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 64 20. 125
49. 00:25:19 Jehličková Šárka 1979 62 21. 122
50. 00:25:55 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 60 18. 131
51. 00:26:01 Fruhaufova Valerie 1973 Praha 4 58 22. 119
52. 00:26:17 Nováková Lenka 1975 56 23. 116
53. 00:26:32 Svobodová Dana 1952 Příbram 54 4. 185
54. 00:26:40 Sirůčková Jana 1980 Příbram 52 24. 113
55. 00:26:53 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 50 5. 180
56. 00:27:00 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 48 8. 168
57. 00:27:35 Pernicová Jana 1962 Lázně Kynžvart 46 6. 176
58. 00:27:36 Mošnová Markéta 1976 44 25. 110
59. 00:28:40 Vinšová Lenka 1973 42 26. 108
60. 00:29:39 Bartošová Milada 1953 Příbram 40 7. 172
61. 00:30:07 Kryvobokova Dariya 1998 Příbram 39 2. 195
62. 00:30:07 Bonková Gisela 1975 Příbram 38 27. 106
63. 00:35:32 Skalická Denisa 1978 Láz 37 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky