Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (44)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (112)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:46 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:23 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 195 2. 195
3. 00:32:35 Janoušek Milan 1991 190 3. 190
4. 00:33:46 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 185 4. 185
5. 00:34:44 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:34:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:35:35 Soukup Josef 1987 Zliv 172 6. 176
8. 00:35:55 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 7. 172
9. 00:35:59 Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 164 1. 200
10. 00:36:26 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 160 1. 200
11. 00:36:41 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 156 1. 200
12. 00:36:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 8. 168
13. 00:37:31 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 148 2. 195
14. 00:37:34 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 144 9. 164
15. 00:37:44 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 140 2. 195
16. 00:38:35 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 137 3. 190
17. 00:38:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 3. 190
18. 00:38:56 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 2. 195
19. 00:39:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 3. 190
20. 00:39:47 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 125 10. 160
21. 00:39:50 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 122 4. 185
22. 00:40:15 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 119 5. 180
23. 00:40:26 Vitásek Josef 1958 Buková 116 4. 185
24. 00:40:48 Chrastina Jaroslav 1973 --- 113 6. 176
25. 00:40:57 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 110 2. 195
26. 00:41:32 Bambas Petr 1981 --- 108 11. 156
27. 00:41:33 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 7. 172
28. 00:41:39 Kašák Lubuš 1968 Višňová 104 8. 168
29. 00:41:41 Mach František 1950 Ski club Jablonec 102 3. 190
30. 00:41:44 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 5. 180
31. 00:41:49 Brož Lubomír 1980 Příbram 98 12. 152
32. 00:41:54 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 96 6. 176
33. 00:42:06 Černý Lukáš 1988 Nárysov 94 13. 148
34. 00:42:09 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 92 14. 144
35. 00:42:27 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 90 7. 172
36. 00:42:49 Pergler Lukáš 1992 Komárov 88 15. 140
37. 00:42:49 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 16. 137
38. 00:42:54 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 84 9. 164
39. 00:43:10 Mejzr Dušan 1974 Veverky 82 10. 160
40. 00:43:39 Horáček Petr 1980 80 17. 134
41. 00:43:45 Matyáš Radek 1977 Háje 78 11. 156
42. 00:43:49 Hošek Stanislav 1974 Buková 76 12. 152
43. 00:44:16 Smítal Jan 1985 Drahlín 74 18. 131
44. 00:44:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 72 13. 148
45. 00:44:37 Dedík Pavel 1994 Dobříš 70 19. 128
46. 00:44:42 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 68 14. 144
47. 00:44:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 66 20. 125
48. 00:44:54 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 64 8. 168
49. 00:44:59 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 62 15. 140
50. 00:45:05 Turek Jiří 1962 Chaloupky 60 9. 164
51. 00:45:56 Brožík Valdemar 1976 --- 58 16. 137
52. 00:46:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 56 17. 134
53. 00:46:14 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 54 21. 122
54. 00:46:16 Mácha Václav 1984 52 22. 119
55. 00:46:26 Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8 50 10. 160
56. 00:46:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
57. 00:46:50 Molčan Petr 1957 Příbram 46 4. 185
58. 00:46:55 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 44 24. 113
59. 00:46:58 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 42 11. 156
60. 00:47:50 Šilhánek Martin 1999 40 4. 185
61. 00:48:02 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 39 18. 131
62. 00:48:31 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 38 19. 128
63. 00:48:37 Štilec Jindřich 1979 37 25. 110
64. 00:48:38 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 36 1. 200
65. 00:48:46 Kopřiva Štěpán 1971 ZKL 35 20. 125
66. 00:48:50 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 34 26. 108
67. 00:48:54 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 5. 180
68. 00:48:57 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 32 21. 122
69. 00:49:14 Kříž Zbyněk 1981 31 27. 106
70. 00:49:15 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 30 28. 104
71. 00:49:15 Mařík Miroslav 1972 není 29 22. 119
72. 00:49:28 Plachejda Radomír 1973 Kokrdov 28 23. 116
73. 00:49:35 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 27 29. 102
74. 00:49:43 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 26 12. 152
75. 00:49:50 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 25 2. 195
76. 00:49:59 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 24 24. 113
77. 00:49:59 Svoboda Jan 1943 Příbram 23 3. 190
78. 00:50:26 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 22 13. 148
79. 00:50:34 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 21 6. 176
80. 00:50:41 Vávra Pavel 1990 Vorvani 20 30. 100
81. 00:50:54 Fára Luděk 1979 Příbram 19 31. 98
82. 00:50:54 Čermák Martin 1976 Stěžov 18 25. 110
83. 00:50:55 Hons Pavel 1980 17 32. 96
84. 00:51:37 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 16 7. 172
85. 00:51:41 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 15 33. 94
86. 00:52:14 Hodek Vladimír 1970 SK Lčovice 14 26. 108
87. 00:52:15 Smíšek Michal 1978 Příbram 13 34. 92
88. 00:53:10 Skalický Jan 1981 Láz 12 35. 90
89. 00:53:42 Vávra Petr 1994 Vorvani 11 36. 88
90. 00:53:48 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 10 4. 185
91. 00:54:09 Říha Michal 1987 příbram 9 37. 86
92. 00:54:50 Škaryd Martin 1985 Příbram 8 38. 84
93. 00:54:59 Pouček Ivan 1968 Libčice 7 27. 106
94. 00:55:26 Pech Luboš 1974 6 28. 104
95. 00:58:04 Augustin Tomáš 1980 Příbram 5 39. 82
96. 00:58:55 Lázna Jakub 1977 4 29. 102
97. 00:59:22 Hrubec Martin 1973 Březnice 3 30. 100
98. 01:00:56 Tichota Petr 1990 2 40. 80
99. 01:01:14 Jelínek David 1976 Vysoká Pec 1 31. 98
100. 01:03:33 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 0 14. 144
101. 01:18:24 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 0 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky