Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

18.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (126)
25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (35)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (98)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.10.2017 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:30 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:27:08 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 1. 200
3. 00:27:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:27:54 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:28:06 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 180 1. 200
6. 00:28:53 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
7. 00:29:30 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 172 2. 195
8. 00:29:40 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 168 4. 185
9. 00:29:42 Raboch Ivan 1966 Žebrák 164 1. 200
10. 00:29:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:30:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 3. 190
12. 00:30:17 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 4. 185
13. 00:30:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 5. 180
14. 00:30:53 Moulis Petr 1971 Hořovice 144 5. 180
15. 00:31:04 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 140 3. 190
16. 00:31:14 Černý Lukáš 1988 Nárysov 137 6. 176
17. 00:31:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 7. 172
18. 00:31:52 Nový Lukáš 0000 BH Triatlon 131 6. 176
19. 00:31:55 Vitásek Josef 1958 Buková 128 3. 190
20. 00:32:13 Haník Zdeněk 0000 Nymburk 125 8. 168
21. 00:32:20 Pergler Lukáš 1992 Komárov 122 9. 164
22. 00:32:23 Škrlant Martin 1979 Žebrák 119 10. 160
23. 00:32:25 Brož Lubomír 1980 Příbram 116 11. 156
24. 00:32:37 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 113 7. 172
25. 00:32:57 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 110 4. 185
26. 00:33:20 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 12. 152
27. 00:33:37 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 13. 148
28. 00:33:56 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 5. 180
29. 00:34:02 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 102 14. 144
30. 00:34:07 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 100 15. 140
31. 00:34:13 Čermák Martin 1976 Stěžov 98 8. 168
32. 00:35:06 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 96 9. 164
33. 00:35:37 Hřídel Radek 1974 Příbram 94 10. 160
34. 00:35:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 11. 156
35. 00:35:57 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 16. 137
36. 00:36:03 Šolc Jan 1974 Šolc team 88 12. 152
37. 00:36:17 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 86 1. 200
38. 00:36:37 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 17. 134
39. 00:37:37 Molčan Petr 1957 Příbram 82 2. 195
40. 00:37:38 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 80 3. 190
41. 00:38:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 6. 176
42. 00:38:42 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 76 13. 148
43. 00:38:47 Vávra Pavel 1990 Vorvani 74 18. 131
44. 00:39:21 Skalický Jan 1981 Láz 72 19. 128
45. 00:39:26 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 70 20. 125
46. 00:39:33 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 68 4. 185
47. 00:40:21 Říha Michal 1987 příbram 66 21. 122
48. 00:40:33 Pech Luboš 1974 64 14. 144
49. 00:40:52 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 62 7. 172
50. 00:41:37 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 60 22. 119
51. 00:41:54 Vávra Petr 1994 Vorvani 58 23. 116
52. 00:43:18 Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99 56 15. 140
53. 00:43:27 Hrubec Martin 1973 Březnice 54 16. 137
54. 00:44:00 Haken Tomáš 1977 JINCE 52 17. 134
55. 00:40:15 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 50 5. 180
56. 00:01:06 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 48 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky PDF, Fotky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: