Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (38)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (108)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.10.2017 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:45:41 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 200 1. 200
2. 00:45:51 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:46:15 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:46:36 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:47:39 Hostička Jan 1979 Příbram 180 4. 185
6. 00:48:56 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 176 5. 180
7. 00:49:00 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 172 6. 176
8. 00:50:45 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9. 00:50:51 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 164 2. 195
10. 00:50:55 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 7. 172
11. 00:51:00 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 156 8. 168
12. 00:51:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 1. 200
13. 00:51:13 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 2. 195
14. 00:51:53 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 144 9. 164
15. 00:52:00 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 2. 195
16. 00:52:51 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 137 3. 190
17. 00:54:25 Hasman Petr 1983 za sebe 134 10. 160
18. 00:55:01 Brož Lubomír 1980 Příbram 131 11. 156
19. 00:56:10 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 128 3. 190
20. 00:56:46 Škrlant Martin 1979 Žebrák 125 12. 152
21. 00:56:53 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 122 13. 148
22. 00:57:02 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 119 4. 185
23. 00:58:12 Mejzr Dušan 1974 Veverky 116 4. 185
24. 00:58:28 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 5. 180
25. 00:58:51 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 110 5. 180
26. 00:59:50 Hřídel Radek 1974 Příbram 108 6. 176
27. 01:00:10 Fajmon Petr 1974 RTA Zdice 106 7. 172
28. 01:00:42 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 104 14. 144
29. 01:01:16 Podzemský Jan 1984 Praha 102 15. 140
30. 01:01:30 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 8. 168
31. 01:01:52 Řáha Libor 1973 Vejvanov 98 9. 164
32. 01:02:14 Šolc Jan 1974 Šolc team 96 10. 160
33. 01:02:43 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 94 16. 137
34. 01:04:21 Molčan Petr 1957 Příbram 92 1. 200
35. 01:04:22 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 90 2. 195
36. 01:05:06 Svoboda Jan 1943 Příbram 88 1. 200
37. 01:06:25 Bauer Martin 1974 Chustina 86 11. 156
38. 01:06:52 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 84 12. 152
39. 01:06:55 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 82 6. 176
40. 01:08:12 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 80 13. 148
41. 01:11:42 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 78 2. 195
42. 01:12:10 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 7. 172
43. 01:14:43 Flachs Michal 1987 Podlesí 74 17. 134
44. 01:15:33 Vávra Pavel 1990 Vorvani 72 18. 131
45. 01:19:41 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 70 3. 190
46. 01:24:13 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 68 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky 32. ročníku Hořovického cvočku
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: